V
vierailija
Vieras
Arvailin, että on B, urpo. Mutta siinä on tuollainen outo, vähän kähisevä soundi, niin ei ole ihan tyypillisintä Bojania.Et erota B:n ääntä muka?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Arvailin, että on B, urpo. Mutta siinä on tuollainen outo, vähän kähisevä soundi, niin ei ole ihan tyypillisintä Bojania.Et erota B:n ääntä muka?
Linkki?Oikeestiko ne on lisänneet K:n kuvan karnevaalipromoonEi helvetti miten ne ei edes tota osaa pärjätä omillaan
![]()
No mä nyt lähinnä vertasin mun äitiin, joka aloitti 84v parisuhteen ja meni kihloihin. Isän parhaan ystävän kanssaNo ei ne nyt enää mitään "nuoria aikuisia" olleet parisuhdetta aloittaessaan. Kärtsä oli 29, kun voitti UMK:n ja olivat ihan vähän ennen sitä muuttaneet yhteen.
Boitsullapa ei ole levy-yhtiötä, nönnönnööö.Levy-yhtiö päättää lopulta, mitä julkaistaan![]()
Ei olleet muuttaneet silloin vielä.
Oot aika pihalla nykypäivän kolmikymppisistä.No ei ne nyt enää mitään "nuoria aikuisia" olleet parisuhdetta aloittaessaan. Kärtsä oli 29, kun voitti UMK:n ja olivat ihan vähän ennen sitä muuttaneet yhteen.
Se on K:n biisi veeti.Boitsullapa ei ole levy-yhtiötä, nönnönnööö.
Kumma kun minä, joka en edes kuuntele sitä, tunnistan heti tuon ällöräkänuotinArvailin, että on B, urpo. Mutta siinä on tuollainen outo, vähän kähisevä soundi, niin ei ole ihan tyypillisintä Bojania.
Eikä asuneet.Siis nehän kyllä asuivat yhdessä jo ennen Vantaan kaupungin kaksiotakin, jonka Jere sai vuodeksi viisujen jälkeen.
Ei toi ole veeti vaan vanha mummoSe on K:n biisi veeti.
Tyhmää pissisteineilyä monella.Oot aika pihalla nykypäivän kolmikymppisistä.
Ihan keski-ikää kolkuttava ukko oli jo sillonNo ei ne nyt enää mitään "nuoria aikuisia" olleet parisuhdetta aloittaessaan. Kärtsä oli 29, kun voitti UMK:n ja olivat ihan vähän ennen sitä muuttaneet yhteen.
Sua näköjäänKetä se Häärijä enää kiinnostaa? Epätoivosta roikkumista julkisuudessa.
Mites toi sun käyttäytyminen?Tyhmää pissisteineilyä monella.
Karnevaalipo rnoonOikeestiko ne on lisänneet K:n kuvan karnevaalipromoonEi helvetti miten ne ei edes tota osaa pärjätä omillaan
![]()
B on raivannut aika monta kertaa enemmän aikaa päästäkseen Tsiilan luo. Mutta kyllähän sitä pari kertaa vuodessa Kn seuraan ehtii.Mut miättikää, miten übersöpöä, että nää kaksi on TAAS yhteisellä lomallaaaa!En ehkä kestä!
Toinen asuu Sloveniassa, toinen Suomessa, mutta silti tämä onnistuu! Moneskohan kerta tämä on, kun raivaavat kalentereistaan aikaa toisilleen?![]()
Ei ne ole yhteisellä lomallaB on raivannut aika monta kertaa enemmän aikaa päästäkseen Tsiilan luo. Mutta kyllähän sitä pari kertaa vuodessa Kn seuraan ehtii.
Itehän just mainostit että.Kuolen nauruun.
Ovathan he.Ei ne ole yhteisellä lomalla![]()
Nyt menee jo liian pitkälle hei. Te tossarit ootte kyl oikeasti hulluja.No, sepä se. Oikeasti, kun sen pätkän edelleenkin katsoo, niin minusta se on täysin vakavissaan tuleva lipsahdus siihen perään. Eikä yhtään ihmetytä, kun tietää, että eihän se NM-suhde oikein ollut toimiva.