V
vierailija
Vieras
Se on puhunut siitä kohta 3 vuotta ja ikinä ei ole tapahtunut mitään muuta kuin lisää paisumista ja vetelöitymistä. Kuten nytkin.
Voimia sulle.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Se on puhunut siitä kohta 3 vuotta ja ikinä ei ole tapahtunut mitään muuta kuin lisää paisumista ja vetelöitymistä. Kuten nytkin.
Sokeako oot. Ihan eri näköinen K jo tuolla salilla. Eiköhän kohta lähdetä Malediiveille jumppaamaanSe on puhunut siitä kohta 3 vuotta ja ikinä ei ole tapahtunut mitään muuta kuin lisää paisumista ja vetelöitymistä. Kuten nytkin.
Höpö höpö. Sanoi kyllä, ettei ollut oikein nappivalinta lomanviettopaikaksi.Tuo C:n toive päästä Malediiveille sopii niin hyvin kuvaan. K:han halusi sinne takaisin myös, jäi monta saarta vielä kuulemma vielä näkemättä. Oisi kyllä hyvää matkaseuraaa
Häh. Oot kyllä aika uskomatonHöpö höpö. Sanoi kyllä, ettei ollut oikein nappivalinta lomanviettopaikaksi.
Samaa mietinTuo C:n toive päästä Malediiveille sopii niin hyvin kuvaan. K:han halusi sinne takaisin myös, jäi monta saarta vielä kuulemma vielä näkemättä. Oisi kyllä hyvää matkaseuraaa
No on teilläkin haaveet, ei käynyt edes mielessä mikään K.Samaa mietin
Kekätossarin lentävät lauseet vol728.No on teilläkin haaveet, ei käynyt edes mielessä mikään K.
Tuskinpa tulee, eihän heitä ole nähty yhdessä. Vai uutisoiko Seiska kaikki instansa mukaan samaan aikaan tuolla olleet Jerpan sutturoiksi? Tyhmempää en ole kuullut.Varmaan paskaa olla julkkis, kun aivan varmasti nämäkin tiedot ovat kantautuneet Seiskaan. En edes yllättyisi, jos sieltä olisi pian tulossa lisää uutista. Huonossa tapauksessa soittelevat Thaikkuihin asti kommenttia, jota eivät luonnollisesti saa.
Kuten DubaiOlen koko ajan ollut sitä mieltä, että Bojan ei tuonne läpeen matkusta. Arvostaa vähän classympaa ja fiksumpaa menoa ja seuraa.
No ihan itse kyllä sanoi sinne menevänsä.Olen koko ajan ollut sitä mieltä, että Bojan ei tuonne läpeen matkusta. Arvostaa vähän classympaa ja fiksumpaa menoa ja seuraa.
Annoin jo pari päivää sitten vinkin SeiskalleVarmaan paskaa olla julkkis, kun aivan varmasti nämäkin tiedot ovat kantautuneet Seiskaan. En edes yllättyisi, jos sieltä olisi pian tulossa lisää uutista. Huonossa tapauksessa soittelevat Thaikkuihin asti kommenttia, jota eivät luonnollisesti saa.
Hänellä taitaa olla ihan se oma fiksu seura mukanaan, joten aivan sama mihin matkustaa, niin seura on classya ja fiksua.Olen koko ajan ollut sitä mieltä, että Bojan ei tuonne läpeen matkusta. Arvostaa vähän classympaa ja fiksumpaa menoa ja seuraa.
Annoin jo pari päivää sitten vinkin Seiskalle
Ei tietenkään, mutta Seiska on tehnyt juttuja oletetusta suhteesta aikaisemmin, joten on todennäköistä että huhujen yltyessä tarkistavat ovatko vielä yhdessä ja luultavasti siitä tulee juttua. Ja päälle saatetaan mainita uusista huhuista. Perus seiskajournalismia.Tuskinpa tulee, eihän heitä ole nähty yhdessä. Vai uutisoiko Seiska kaikki instansa mukaan samaan aikaan tuolla olleet Jerpan sutturoiksi? Tyhmempää en ole kuullut.
Kysyt uudestaan? 50-100€ vikkipalkkio tulee tarpeeseenKysyn uudestaan. Oletko jotenkin voimaantunut tästä? Tuliko hyvä mieli?
Tosiasioitahan tossa vaan oli.Kylläpä taas paikalle löytyi Kärtsän ja naisten haukkujia. Tämä on yksi syy, miksi nää spekuilut saisi jäädä suljettuihin paikkoihin.
Kylläpä taas paikalle löytyi Kärtsän ja naisten haukkujia. Tämä on yksi syy, miksi nää spekuilut saisi jäädä suljettuihin paikkoihin.
Mummot täällä stalkkaa riipputissit lattialla roikkuen ja sipsiä mussuttaen. Hankkikaa elämä pppellet.
Sori, siihen tarvii kuvia.Kysyt uudestaan? 50-100€ vikkipalkkio tulee tarpeeseen