V
vierailija
Vieras
Niin ja hölmö on aina hölmö.Julkkis on aina julkkis.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Niin ja hölmö on aina hölmö.Julkkis on aina julkkis.
Eihän puhuttu. Kelaapa taas taakse päin se keskustelu, mihin tulit virheellisesti pätemään.Turun lähellä on ja siitä puhuttiin.
Jereä tuskin harmittaa, aika jännä, että sä (kuvittelet, että) tunnet sen tunteita?
Ei ollut kyseisestä henkilöstä.Täällä. Yölläkin oli monta kommenttia, joita ei tarvetta toistaa.
Mitä ihmettä?No eihän pyöritä! Koittaa jammata siinä mukana.
Ei sulla ole mitään asemaa arvostella sitä, miten yksityinen henkilö kuvaa juhlissa, joihin osallistuu, juhlaväkeä. Ehkä ton videon tarkoitus oli kuvata Jereä, hääparia kuvaavat videot jätti julkaisematta, koska he eivät ole julkkiksia.Se siitä teki tökeröä että just K:ta kuvataan niin pitkään vaikka siinä on se itse hääpari ringin keskellä ja he on ne ns. päähenkilöt. Omissa häissään! Ei Kärtsä. Vähän siinä lopussa vasta kamera kääntyy heihin.
Ei pakene. Ihan normaalisti juhlii siinä, vaikka kuvataan.
Omaa kuvitelmaasi kaikki tuo. Hän jatkaa siinä juhlimistaan täysin kuvaajasta välittämättä, eikä todellakaan vetäydy. Jos noin ois, poistuisi tietenkin kuvasta sivuun, mutta ei tee elettäkään.Mitä ihmettä? Zoomaa sokea sitä suuremmaksi, jos et muuten erota. Katsoo kuvaajaa ja sen jälkeen yrittää viestiä päätään pyörittämällä, että ei ole ok. Sitten kun huomaa ettei sillä ole aikonustakaan lopettaa kuvaamista, niin vetäytyy.
Jännästi muuttunut käyttäytyminen. Alkuaikoina vilahteli ihan Jn omilla videoillakin ja keikisteli Seiskan toimittajille.Mitä ihmettä? Zoomaa sokea sitä suuremmaksi, jos et muuten erota. Katsoo kuvaajaa ja sen jälkeen yrittää viestiä päätään pyörittämällä, että ei ole ok. Sitten kun huomaa ettei sillä ole aikonustakaan lopettaa kuvaamista, niin vetäytyy.
Googlaa ehtisin murre, selviää sinullekin missä muuallakin puhutaan.Eihän puhuttu. Kelaapa taas taakse päin se keskustelu, mihin tulit virheellisesti pätemään.
Hänhän poistuu kuvasta?Omaa kuvitelmaasi kaikki tuo. Hän jatkaa siinä juhlimistaan täysin kuvaajasta välittämättä, eikä todellakaan vetäydy. Jos noin ois, poistuisi tietenkin kuvasta sivuun, mutta ei tee elettäkään.
Osaan. Se, että sinä näet siinä kuviteltuja asioita ei totisesti yllätäEt osaa tulkita elekieltä? Ei yllätä.
- eri
Googlasin, ei sanottu, että käytettäisiin missään muualla, kun puhutaan siitä, mitä eilen (tai muulloin menneessä) tein, paitsi turun murteessa.Googlaa ehtisin murre, selviää sinullekin missä muuallakin puhutaan.
Jere ei piittaa, ja se on pääasia.Hänhän poistuu kuvasta?
Ei viittilöi.Kyllä sille puistetaan päätä kun huomaa että jatkaa vaan kuvaamistaan. Ja K:kin alkaa viittilöimään että kuvaa sitä hääparia nyt äläkä häntä.
Oli. Munkin viestiin, jossa kehuin gf vastattiin jotain tosi törkeätä.Ei ollut kyseisestä henkilöstä.
Mä teen broilerikiusausta.Mitäs kiusausta tekis tänään? Oisko jauhelihakiusaus tänään?