vierailija
Ei ole millään tapaa terveellisempi vaihtoehto ja ihmisen tulee syödä monipuolisesti muutoinkin.Vaan juntit syö kaurapuuroa. Oppisit syömään sivistyneemmin, esim. omeletti tai smoothie.
Ei ole millään tapaa terveellisempi vaihtoehto ja ihmisen tulee syödä monipuolisesti muutoinkin.Vaan juntit syö kaurapuuroa. Oppisit syömään sivistyneemmin, esim. omeletti tai smoothie.
Haukutko sä Bojanin kunniaa puolustavia junteiksi vai?Vaan juntit syö kaurapuuroa. Oppisit syömään sivistyneemmin, esim. omeletti tai smoothie.
Sitähän ne on, kunnon peräkammarin maijoja.Haukutko sä Bojanin kunniaa puolustavia junteiksi vai?
Mistä tommonen viha kauraa kohtaan? Kaura ja siis nimenomaan kotimainen kaura on suorastaan superfoodia.No junttimaista kaurapuuroa syöt tauno!
No kaurapuuro on kaukana siitä, ihan hirveetä hiilarihöttöä, jota köyhät opiskelijat vetää lounaaksi.Ei ole millään tapaa terveellisempi vaihtoehto ja ihmisen tulee syödä monipuolisesti muutoinkin.
Terveellistä se on, ei ihminen pelkällä proteiinillakaan elä ja päälle voit laittaa, vaikka raejuustoa, jolloin sen protskunkin osuus täyttyy.No kaurapuuro on kaukana siitä, ihan hirveetä hiilarihöttöä, jota köyhät opiskelijat vetää lounaaksi.
Jumakauta. Tule tänne Tampereelle ja katsotaan että uskallatko sanoa tuon päin naamaa.Sitähän ne on, kunnon peräkammarin maijoja.
Hän ei ole oikea fani. Juntit antifanit syö kaurapuuroa.Haukutko sä Bojanin kunniaa puolustavia junteiksi vai?
Proteiineista ja kasviksista saa tarvittavan Ei siihen mitään puuroja tarvita.Terveellistä se on, ei ihminen pelkällä proteiinillakaan elä ja päälle voit laittaa, vaikka raejuustoa, jolloin sen protskunkin osuus täyttyy.
No ei todellakaan saa, kihdin voi tuollaisesta ruokavaliosta saada kyllä.Proteiineista ja kasviksista saa tarvittavan Ei siihen mitään puuroja tarvita.
Oo sie Tauno hiljaa siellä.Hän ei ole oikea fani. Juntit antifanit syö kaurapuuroa.
Ai puuro parantaa kihdiltäkin jo, anna mun kaikki kestää.No ei todellakaan saa, kihdin voi tuollaisesta ruokavaliosta saada kyllä.
Taitaa mennä nyt puurot ja vellit sekaisin.Hän ei ole oikea fani. Juntit antifanit syö kaurapuuroa.
Sulla on Uuno sen takia kihti kun kittaat sitä kaljaa 5 litraa per päivä.No ei todellakaan saa, kihdin voi tuollaisesta ruokavaliosta saada kyllä.
Puurot ja kaljat sillä menee sekaisin.Taitaa mennä nyt puurot ja vellit sekaisin.
Ei minulla olekaan, koska syön puuroakin.Sulla on Uuno sen takia kihti kun kittaat sitä kaljaa 5 litraa per päivä.
Höpö höpö taunoEi minulla olekaan, koska syön puuroakin.
Katotaan niin Bojan syö viikon sisällä viikset valuen kaurapuuroa
Onko Tsiilalla keikka sielläB taitaa olla Belgradissa kun Joksujen paku bongattu siellä tänään
Ai kuka bongannut?B taitaa olla Belgradissa kun Joksujen paku bongattu siellä tänään
Paljon kuluu kaljaa päivässä? Tajuatko minkä kalorimäärän saat päivittäin?Ei minulla olekaan, koska syön puuroakin.
Kroatiassa oli eilen. Ei näkynyt Boitsua. Markokin oli kotonaan.Onko Tsiilalla keikka siellä![]()
Ei ole, kun Kroatiassa pöhlö.Onko Tsiilalla keikka siellä