vierailija
K käy kuumana jäkispelaajiin, ainakin yhteen tiettyyn.No eihän tota olis voinut etukäteen tietää, ja lisäksi ei ehkä toisi mitään shippiin.

K käy kuumana jäkispelaajiin, ainakin yhteen tiettyyn.No eihän tota olis voinut etukäteen tietää, ja lisäksi ei ehkä toisi mitään shippiin.
Kenen kanssa meinaa viettää aikaa, koska K ei ehdi häntä tapaamaan.Bojan tulee ensi viikolla Suomeen
Ei pidä paikkaansa.K käy kuumana jäkispelaajiin, ainakin yhteen tiettyyn.
Kertoiko sulle ihan henkilökohtaisesti?Bojan tulee ensi viikolla Suomeen
K on sydämeltään lätkäjätkä.Ei pidä paikkaansa.
Miten he voivatkin olla yhdessä niin saake lin seksikkäitä.K parka on ihan hukassa ilman Peksin sylkkyä.. Onneksi numero vasten selkää lohduttaa hieman.
Ehkä jo pian, uudestaan ja millaista se tuleekaan olemaan, miettii K iltaisin peiton alla .. Ja nukahtaa kihkeisiin ja rakkaudentäyteisiin uniin.
Lapselliset pikkupojat - ne on unohtuneet jo kauan sitten...
Ihan miten vaan, mutta kirjoitit kuitenkin, että JO:sta kehtaa sanoa tutuillekin menevänsä katsomaan. Eli kaipa he sitten ovat hyvä vaihtoehto heille, kenelle on tärkeä se, mitä muut ihmiset ajattelevat.Saat minut kuulostaan typerältä, ei nyt kyse ole ihan siitä, että en uskalla tai jotain.
Mullakin meni nyt ohi että missä ja kuka? Kiinnostaa mutta en saa mitään tolkkuaSiis… kuka tää raila on? Oli kommentoinut silloin jotain häröä kun B oli lokakuussa Kyproksen jälkeen Suomessa?? Vai mistä hänet pitäisi muistaa?
Ei siis oikeasti ilmeisesti ole mitään tuota videota saanut? Joku päästään vähän sekaisin oleva ak ka?
Koominen pari he ovat yhdessä.Miten he voivatkin olla yhdessä niin saake lin seksikkäitä.
Boitsun ig kommenteissa. Joku näistä höyrypäisistä bojanisti-mummoista.Mullakin meni nyt ohi että missä ja kuka? Kiinnostaa mutta en saa mitään tolkkua
Niin eivät pari ensinkään.Koominen pari he ovat yhdessä.
Älä nyt yhdistä tämän ketjun ihmisiin kiitos.Boitsun ig kommenteissa. Joku näistä höyrypäisistä bojanisti-mummoista.
Kävisit lätkämatseissa ja oikeilla sivustoilla, niin sulla olisi tarkempaa tietoa asiasta. KNiin eivät pari ensinkään.
Sinä tässä juuri yhdistit. Taidat olla kyseinen henkilö.Älä nyt yhdistä tämän ketjun ihmisiin kiitos.
Miten he voivatkin olla yhdessä niin saake lin seksikkäitä.
On todistetusti meikäläisiä koska kerran poisti kommenttinsa ig:stä heti kun siitä täällä mainittiin. Muutamassa minuutissa, vaikka siihen asti se kommentti oli siellä ollut jonkun aikaakin.Älä nyt yhdistä tämän ketjun ihmisiin kiitos.
No joo no kyllä aattelen sitäkin mitä muut ajattelee, mutta kyse en siitä, etten tiedä saako niistä K keikoista enää mitään lisää, enemmän shippaajana siis ja koska Böle ei ollut niin kiva vs. joksujen keikkojen tunnelma niin siksi eivät niin houkuttele. Lisäksi jos ne on sallittuja tai kalliita festareita niin ei pysty.Ihan miten vaan, mutta kirjoitit kuitenkin, että JO:sta kehtaa sanoa tutuillekin menevänsä katsomaan. Eli kaipa he sitten ovat hyvä vaihtoehto heille, kenelle on tärkeä se, mitä muut ihmiset ajattelevat.
On todistetusti meikäläisiä koska kerran poisti kommenttinsa ig:stä heti kun siitä täällä mainittiin. Muutamassa minuutissa, vaikka siihen asti se kommentti oli siellä ollut jonkun aikaakin.
No enkä ole. Ei ole omaa ig edes.Sinä tässä juuri yhdistit. Taidat olla kyseinen henkilö.
Moi Raila.Älä nyt yhdistä tämän ketjun ihmisiin kiitos.
Mitä siis kirjoitti sinne?Boitsun ig kommenteissa. Joku näistä höyrypäisistä bojanisti-mummoista.
Kyllä mä pitäisin itseänikin vähän tärähtäneenä, jos enää menisin varta vasten Kärtsän keikalle.Ihan miten vaan, mutta kirjoitit kuitenkin, että JO:sta kehtaa sanoa tutuillekin menevänsä katsomaan. Eli kaipa he sitten ovat hyvä vaihtoehto heille, kenelle on tärkeä se, mitä muut ihmiset ajattelevat.