V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
R.I.P Suomi.
Kiitos sipilä, orpo ja stupp.
Olisi kiinnostavaa tietää, paljonko maksettiin. Paljonko maksettiin suomalaisista naisista ja lapsista? Miehet menivät varmaan halvalla siinä sivussa. Paljonko maksettiin asunnoista?
Vai oliko kyseessä könttäsumma, jolla Suomen hävitys tehdään?
Saiko SSS-kolmikko pelkästään rahaa vai myös jonkin luvatun työpaikan? Mutta mitä sillä työpaikalla tekee kun koko Eurooppa hävitetään?
tahdoton toisten ohjailtava tyyppi ei osaa toimia ennenkö joku käskee.toimiiko Orpo
tahdoton toisten ohjailtava tyyppi ei osaa toimia ennenkö joku käskee.
Eikä edes laita rajoja kiinni kun huomasi, ettei oma kartano ole turvallinen matuille.Kuka on vastuussa?? Sipilä houkutteli elintasopakolaiset jotka tulivat kalliiksi eikä edes antanut asuntoaan niille mitä v....a??Entä toimiiko Orpo sitten vasta kun maahan soluttautuneet terroristit ovat ensin tehneet jotain vai?
Raha tukkii tehokkaasti suun kuin suun.Ja missä luuraa Soini?? Ennen oltiin jatkuvasti äänessä. Nyt kun istuu hallituksessa, niin hyvä että edes näkee sitä uutisissa kommentoimassa enää mitään. Kissako vei kielen?
Kuka on vastuussa?? Sipilä houkutteli elintasopakolaiset jotka tulivat kalliiksi eikä edes antanut asuntoaan niille mitä v....a??Entä toimiiko Orpo sitten vasta kun maahan soluttautuneet terroristit ovat ensin tehneet jotain vai?