P
Peyote
Vieras
Sinäkö olet joku arvostelemaan toisten tekemisiä?
Itsehän tuo ap tässä kysyy.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Sinäkö olet joku arvostelemaan toisten tekemisiä?
En rakastanut entistä miestäni ja hän tiesi kyllä sen että näin oli ja tiesi myös että varmasti en jää leskeksi koko loppuelämäksi.
Sinäkö olet joku arvostelemaan toisten tekemisiä?
Siitä huolimatta. Vuosia hoidit, tapasit toisen 10 päivää ennen edellisen kuolemaa. Niin, toisen tapaamisessa ei ole mitään väärää (eikä edes siinä että hakee seksin muualta jos mies ei siihen pysty) mutta itsellesi (sekä uudelle miehellesi) teit väärin että ryntäsit sokeana toiseen liittoon saman tien. Yleensä kuolema vaatii selvittelyä, siltikin vaikka olisi vain mies jota ei rakasta ja jota hoitaa vain velvollisuudentunnosta. Ja uutta liittoa ei yleensä ikinä kannata aloittaa päivissä, silloin käy helposti niin että onkin jumissa rakkaudettomassa velvollisuusliitossa.
Onneksi meillä ollaan rakkaudesta yhdessä ei velvollisuudesta ja on tämäkin liitto jo 8v kestänyt.
Hyvä että toisella kertaa käy paremmin kuin ekalla kerralla. Minä suosin sitä että kerrasta valitaan oikein.
Edellisellä kerralla kun teit tämän samanaloituksen teillä oli yhteinen lapsi, tosin hänet oli annettu adoptoitavaksi. Tarina on muutamassa kuukaudessa muuttunut pikkasen.
Totta tosiaan, mites se lapsen adoptioon antaminen? Se ei ihan kymmenessä päivässä taida onnistua?
Ja ethän sinä nytkään onnellinen ole.
Olen todella onnellinen
Kunnes huomenna taas haluat erota ja olla yksin.