I
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
No tuota.. Valehtele odottavasi parin vuoden sisään isoa perintöä?mä haluan tietää miten saan huijattua miehen avioliittoon kanssani?
Etkö lukenut aloitusviestiä? Siellä nimenomaan sanottiin selkeästi, etten vastaa tuollaisiin pyyntöihin, joiden lopputulos on selkeästi todennettavissa. Siitähän näkisi samantien, että ennustaminen ja rukoilu on pelkkää soopaa! Kysy jotain epämääräisempää, ole hyvä.Miten minä voin voittaa lotossa jättipotin? ONNEA TÄNNEPÄIN KIITOS...........
No hitto, mäkin luin aloitusviestin kunnolla vasta nyt.Etkö lukenut aloitusviestiä? Siellä nimenomaan sanottiin selkeästi, etten vastaa tuollaisiin pyyntöihin, joiden lopputulos on selkeästi todennettavissa. Siitähän näkisi samantien, että ennustaminen ja rukoilu on pelkkää soopaa! Kysy jotain epämääräisempää, ole hyvä.
Tapio sinut on siunannut, ja hyvin on kokeesi menevä. Varmemmaksi vakuudeksi voisit ostaa lähikaupasta nautaa ja uhrata sen paistinpannulla.
Jumalat sanovat, että sinun pitää luottaa heihin. Älä vain itse tee aktiivisesti mitään asioiden parantamiseksi, vaan rukoile ja ylistä jumalia päivittäin. Vain näin olosi paranee. Xenu sydämessä, onni elämässä.Onko minulla ja miehelläni edessä vielä montakin tervettä vuotta?
Saanko minä itseni henkisesti kuntoon? On niin rauhaton ja ahdistunut olo =(
Ruokasi on siunattu. Jumalten rakkautta sinullekin, rakas lapsi. Sanon "rakas lapsi", vaikken tiedä ikääsi, koska näihin jumaltouhuihin nyt vaan kuuluu sellainen alentuva suhtautuminen.EHTISKÖ JOKU JUMALA SIUNATA MUN RUOAT ettei tule mahatautia taas.. "Vähän" unohtui syödä soppa ajoissa.
Horoskoopit ovat aina oikeassa. Vaikka valitsisit väärän tähtimerkin horoskoopin, sekin on oikeassa. Horoskooppi ei erehdy. Jos luulet horoskoopin huijanneen, olet vain itse tulkinnut sen väärin.Onko tän päivän Iltalehden horoskooppi oikeassa?
Nimim. kerran horoskoopin huijaamaksi tullut![]()
Ennustan, että sukulaistesi naapuritalo on ensi viikon tyhjillään. Voitte vehdata sen pihalla huoletta näkösuojassa.Semmonen kysymys olis, et kun lähdetään rakkaani kanssa sukuloimaan ens viikolla, niin missä välissä pääsemme harrastamaan seksiä? Mitä näät ensi viikolle? Kova panetus olisi, mutta ei vieraiden nurkissa viitsisi. Rukoillakin saat, jos huvittaa.
Okei. Magnifico. Se on kyllä kerrostalo, mutta uskon sua. Tänks bänks.Ennustan, että sukulaistesi naapuritalo on ensi viikon tyhjillään. Voitte vehdata sen pihalla huoletta näkösuojassa.
Rukous välitetty. Jumala oli vähän sitä mieltä, että periaatteessa ei pitäisi sorkkia säitä yhden ihmisen toiveiden mukaan, kun sitten voi sateet siirtyä useamman ihmisen loman päälle tai jotain. Että jää nyt nähtäväksi. Kaikkivoipa Jumala ei sentään voi olla kaikille mieliksi.Alkuperäinen kirjoittaja päätön;24095520:rukoiles jotain sääjumalaa että heinäkuun toisena viikonloppuna olis kuiva ilma ja lämmintä parinkympin paikkeilla.