mies meni nyt runkkaamaan huoneeseen

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja en halua enää
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
[QUOTE="vieras";23146039]On mutta pitääkö se tehdä mielenosoituksellisesti. En mä halua välttämättä tietää enkä kuulla, eikö voi omassa rauhassaan sitten tehdä?[/QUOTE]

Jos hänen mielestään pihtaa, niin mielenosoitus se on. Miehelle tulee paha mieli kun ei saa ja siirtää pahaa oloa suutuksissaan toiseenki
 
Jos hänen mielestään pihtaa, niin mielenosoitus se on. Miehelle tulee paha mieli kun ei saa ja siirtää pahaa oloa suutuksissaan toiseenki

No tää nyt mun mielestä on se mikä tuossa on se loukkaava osuus, että siirtää pahaa oloaan siitä ettei saanut, toiseen. Kyllä seksistä pitää olla oikeus kieltäytyä, jos ei sitä halua, ilman että järjestetään mitään mielenosoituksia asiasta.
 
Siinä teille kunnioitusta,juuri tuli huoneesta ja sanoin että laittaa pornolehdet sivuun kun remppamiehet tulee (jotka tulikin jo) näytti mulle tosta kommentista keskisormea ja sanoi haista vittu huora! oon niin täynnä!

Ihan hirveetä käytöstä!! :( Älä oikeesti siedä tollaista. Itse sain lapsuudenkodista aikas huonon mallin parisuhteelle, ja varmaan osittain sen seurauksena olin monta, monta vuotta parisuhteessa, jossa mua kohdeltiin halventavasti ja törkeästi ja olin onneton. En oo onneksi enää, en ko. parisuhteessa enkä myöskään onneton.
 
Tiedät selvästi itsekin, että on aika tympee mies. Sovinisti jopa? Oksettava mies joka tapauksessa. Näytä sille tää ketju, ehkä tajuaa miten ällöttävänä ja tökerönä muutkin sitä pitää.
 
Tun idiootti! Ja siitä taas tietää mimmonen tulevaisuus on teidän lapsella! Että mua inhottaa kun kaiken maailman roskaväki lisääntyy. Lapsiparka. Voisivat naiset vähän alkaa kattoa mimmosen ukon kanssa alkavat lisääntyä! Hyi!
 
Minäkin vetäisin käteen tossa vaiheessa, senkus muija itkee. Eipä kiinnosta, kun naisilla nuo halut on eri luokkaa ja heille olisi ihan ok jos ei harrasteta ikinä seksiä.
 

Yhteistyössä