E Ella Jäsen 27.05.2004 160 0 16 06.04.2007 #1 Onko kokemuksia millainen paikka Ylläs on kesällä. Ei kokemuksia paikasta talvella eikä kesällä. Heinäkuussa olisimme ehkä lähdössä, kannattaako?
Onko kokemuksia millainen paikka Ylläs on kesällä. Ei kokemuksia paikasta talvella eikä kesällä. Heinäkuussa olisimme ehkä lähdössä, kannattaako?
M Marja Jäsen 07.09.2004 88 0 6 10.04.2007 #2 Hei. Kyllä Ylläs on talvikohde. Onhan siellä kesälläkin kauniit maisemat ja heinäkuussa paljon sääskiä. Luontomatkailua löytyy mutta palvelut varmaan aika supistettu, ellette sitten osu johonkin musiikkitapahtuman aikaan sinne.
Hei. Kyllä Ylläs on talvikohde. Onhan siellä kesälläkin kauniit maisemat ja heinäkuussa paljon sääskiä. Luontomatkailua löytyy mutta palvelut varmaan aika supistettu, ellette sitten osu johonkin musiikkitapahtuman aikaan sinne.