V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja rakkaimpani:mäikkyä?
Alkuperäinen kirjoittaja !:Se on kuule viime kerralla jäänyttä paperia se![]()
Alkuperäinen kirjoittaja ap:Alkuperäinen kirjoittaja !:Se on kuule viime kerralla jäänyttä paperia se![]()
No paperin kyl erottaa "pilvimäisestä" isosta massasta.
Alkuperäinen kirjoittaja ap:Alkuperäinen kirjoittaja rakkaimpani:mäikkyä?
Mäikkyä? Vastaavaa ongelmaa ei tullut esiin naisilla muuta kuin ainoastaan enkun kielisillä sivuilla mut ei heilkään ollu aavistusta mitä se on ja mistä johtuu.
Alkuperäinen kirjoittaja !:Alkuperäinen kirjoittaja ap:Alkuperäinen kirjoittaja !:Se on kuule viime kerralla jäänyttä paperia se![]()
No paperin kyl erottaa "pilvimäisestä" isosta massasta.
Ahaa, no sehän on sitten varmasti tuota jo edellä mainittua mäikkyä, jäänyt vaan jonnekkin jemmaan ja tuli nyt ulos?
Alkuperäinen kirjoittaja kati:Mihin sä oikein pissaat? Ei pöntöstä ainakaan erota mitään pilviä pissan joukosta! Sinnehän se veteen sekaantuu kaikki.
Alkuperäinen kirjoittaja ap:Alkuperäinen kirjoittaja kati:Mihin sä oikein pissaat? Ei pöntöstä ainakaan erota mitään pilviä pissan joukosta! Sinnehän se veteen sekaantuu kaikki.
Ihan wc-pönttöön. Virtsa oli keltaista mutta ihan täynnä valkoista pilvimäistä massaa. Vähän kuin vesilasiin olis tiputtanut väriainetta.
Alkuperäinen kirjoittaja Voi elämän kevät...:No kyllä se on ihan valkovuotoa,vähän kokkareista vaan niin näet niitä pilviäsi!
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:mitähän se mahtais olla? Ei siis ollut valkovuotomaista ollenkaan. Jotenkin pilvimäistä..
Alkuperäinen kirjoittaja v:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:mitähän se mahtais olla? Ei siis ollut valkovuotomaista ollenkaan. Jotenkin pilvimäistä..
Oletko raskaana ja kuinka pitkällä jos olet?
Alkuperäinen kirjoittaja ap:No lääkärisivulta löysin et valkoinen pilvimäinen virtsa voi olla merkki virtsarakontulehduksesta, munuaiskivista, proteiinista, korkeasta verenpaineesta, liiallisesta verenpaineesta, diabeteksestä ja syövästä. Miehillä eturauhasvaivoista johtuvaa.
Ite kyl uskoisin tietäväni milloin virtsan mukana on valkovuotoa ja milloin se on jotakin muuta.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Voi Luoja armahda huomenna ja säästä raportoinnilta palstalaisten alapään eritteistä ja niiden koostumuksesta.