Vieraat helvetistä

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Inhonväre
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
I

Inhonväre

Vieras
Meillä oli viikonloppuna kunnon bileet kotona, kutsuttiin kavereita ja tuttuja, kaikki ei tulleet mutta ihan riittävästi kyllä oli sakkia. Oli hauskaa, juotiin, saunottiin, hoilattiin karaokea jne jne mitä sitä nyt tupataan tehdä. puolenyön maissa tilattiin taksia että lähetään koko konkkaronkka ravintolaan, niin yhtä pariskuntaa ei ensin löydy mistään. Menen varmuuden vuoksi kattoo yläkerrasta (vaikka sinne ei vierailla pitänyt mitään asiaa olla, siellä vaan makkarit). Sieltähän sitä ähinää ja puhinaa kuuluukin, oletan että panevat ukon ja mun sängyssä, mutta kun avaan oven niin ei. Tää korsto (ukon työkaveri) makaa puoli-istuvassa solmussa tutti suussa esikoisen pinnasängyssä, ja muija ratsastaa päällä tissit heiluriliikkeessä. Eikä siinä kaikki, koko sänky on rysähtänyt lattiatasoon.
Tuli aika äänekäs lähtö näille kusipäille, nyt on työn alla että ukko saa sen miehen maksamaan meille pinnasängyn. Selvinnee tänään kun työmaalla kohtaavat.
:(
 
Todellakan maksavat sen pinnasängyn, tutin(ei tainut niillä olla omaa tuttia mukana?) ja samalla sulle korvauksia henkisistä kärsimyksistä!
Ja jos meillä olisi käynyt niin olisin huutanut niille kuin palosireeni ja tehnyt selväksi ettei meille olisi enää mitään asiaa!
Saamarin pervot jos lapsen sänkyyn pitää mennä hillumaan.
 
[QUOTE="kia";23297506]Todellakan maksavat sen pinnasängyn, tutin(ei tainut niillä olla omaa tuttia mukana?) ja samalla sulle korvauksia henkisistä kärsimyksistä!
Ja jos meillä olisi käynyt niin olisin huutanut niille kuin palosireeni ja tehnyt selväksi ettei meille olisi enää mitään asiaa!
Saamarin pervot jos lapsen sänkyyn pitää mennä hillumaan.[/QUOTE]

Joo saavat todellakin maksaa. Sänky on jo polttopuina, en ois siihen enää lastani laittanut vaikka ois ehjä ollut. Senverran yököttää.
 
Jee, ukko soitti töistä. Arvatkaapa piruuttaan paljonko se tuttiritari oli lyönyt ukolle rahaa kouraan pinnasängystä!!!!?????????????????
20 EGEE, SIIS VITTU VAU!!!!!!!!!!! nNyt palaa käämit just.
 
Kai ukkos sanoi et ei ihan taida riittää nykypäivän hintatasolla. Kun kyllähän pitää vastaava saada, eikä halvinta kirppari löytöä. Siitä vaan rikosilmoitusta tekemään, jos ei maksuhalua löydy...
 

Yhteistyössä