Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Kivalta kuulostaa.![]()
Syljetkö vai nieletkö ?
Mitä tuossa sun profiilikuvassa on? Puhelimen näytöllä näyttää ihan väriliiduilta![]()
Joo, niitä ne on. Perinteiset Crayons -väriliidut. =)
Syökää puuliimaa. Se pittää koossa. Eikä oo tylsää. Terveisin hyyti about 13v sitte... Ja näin fiksu minusta tuli !!!
Okei.
No ei vissin huumori riittäny. Anteeksi että häirittin![]()
Mullaki on tylsää. Ja juku kun keksit ensin tehä tän alotuksen, mieki tahon et multaki joskus kysellään![]()
Minkä leffan katsoit viimeksi?
Apua... Katson leffoja nykyisin tosi harvoin. No, pari viikkoa sitten kävimme miehen kanssa ihan leffassa (edellisestä kerrasta taisi olla viitisen vuotta!) katsomassa satiirisen länkkärin Kova kuin kivi. Suosittelen.![]()
Ähh. Kyllä mulla on huumoria, mutta en tunne sua. En siis tiennyt, oliko sun heitto huumoria vai itsesurkastelua.Etkä sä mitään häirinnyt.
![]()
Miksi väriliituja? =)
Mie aina luen siun nikin Pers vako Sanna
Oli muten todella hyvä lehva... Tykkkään Jeff Bridgesistä...
No se on totta että oon syöny joskus vuonna paavo puuliimaa, selvis äskettäin ko luin äitin muistelmiaJa muistan itekki sen mahakivun
Mut tuskin sillä on mittään tekemistä tämän viisauden kans joka on ylitsevuotavaista ja kestävyyellä ettei oo ees yks tappavan vaarallinen ukko saanu hajalle, ei sairaus ei mikkään
Se taitaa olla sukuvika. Ja nyt mie oon siitä jopa ylpeä =)