[QUOTE="Nappis";24157467]Lutkasta en tiedä mutta kyllä minulla tämä 'vittu' on.[/QUOTE]
Voisitko lopettaa tuon asiattoman V-sanan käytön? Vai oletko muka niin kova kiltsi kun kiroat tuolla tavalla?? Voimasanat ovat aivan turhia, halusin teidän juttelevan kivoja en mitään V-juttuja... Nykyään ihmisillä ei muuta olekkaan mielessä kuin V-sana!
Itsehän sinä aloitit? En turhaan rupea tässä kaunistelemaan, minulla on haarovälissä 30 kiloa täyttä 80+ vuotiasta V-sanaa, jos nyt ollaan niin hienostuneita.
[QUOTE="Nappis";24157477]Itsehän sinä aloitit? En turhaan rupea tässä kaunistelemaan, minulla on haarovälissä 30 kiloa täyttä 80+ vuotiasta V-sanaa, jos nyt ollaan niin hienostuneita.[/QUOTE]
Oikeasti sinä pilaat minun iltani noilla ällöillä jutuilla kukaan ei tahdo kuulla sinun iljettävästä läskistä V-sanasta. Vitun vanha limainen paskalalli