Te joilla Ticketin haalari!! Apuja pukemiseen!

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja ticketti
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
T

ticketti

Vieras
Eli meillä ekaa kertaa käytössä ticketin to heaven haalari ja haalari tuntuu olevan lämpimämpi kuin aikaisemmat haalarit niin mitä puette lapselle alle esim -15 pakkasella? Tyhmä kysymys joo mutta silti :) Lapsi siis 1v8kk.

Siinä kun on kunnon fleecevuori niin eipä viittis mitään villahaalareita enää alle tunkea. Jos joku viitsii vähän helpata niin kiitos!!
 
meillä on vajaa 2 veellä me&i paita, sukkahousut ja collegehousut, jarrusukat, villasukat ja ohut itse enulottu villahaalari, jos pakkasta on yli 10. jos alle, niin villapuku jätetään pois.
 
Kiitos paljon! Toki puen silleen kuin parhaalta tuntuu mutta onpahan vähän jotain mihin verrata! Ticket on muuten ihan lempparihaalari tähän mennessä. Ihanan lämmin niin ei tarvii järetöntä määrää alle pukea :) Mukavaa talviulkoilua kaikille!
 
Alkuperäinen kirjoittaja HeviäPRKLE:
Miekin laittaisin lapsille ticketin haalarit jos olis varaa :ashamed:

Hemmetin kalliita ne kyllä on mutta meillä ei ole kuin yksi lapsi niin ei kirpase niin pahasti! Käytettynäkin ovat silti aikas hintavia.... :(
 

Yhteistyössä