[QUOTE="vieras";26733029]Mulla on lapsenvahti! Tuo sun muksut tänne ja lähe mun kaa satamaan.
[/QUOTE]
Mihin satamaan
Mut ehkä joo joku toinen kerta 
Mihin satamaan
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
No ei tietenkään! Vaan vaikkapa tapaamassa ystäviä, pitämässä hauskaa, laulamassa karaokea, tanssimassa, ryyppäämässä, katsomassa keikkoja tms.
En mä sinkkunakaan baariin menny miestä metsästämään vaan ihan muista syistä. Joskus toki saattoi mieskin mukaan lähteä mutta kyllä se syy mennä sinne oli ihan muualla.
Juu no en mäkään miehiä sieltä metsästäVaan Sitä Oikeaa, ei se ovellekkaan oo tullut vielä koputtamaan!!
Juu no en mäkään miehiä sieltä metsästäVaan Sitä Oikeaa, ei se ovellekkaan oo tullut vielä koputtamaan!!
Se oikea ei ole mies?
miten näinkin hyvän näkösellä muijalla ei ole miestä ;D
Myös korvienväli vaikuttaa ku miehet naista ittelleen suhteeseen ettivät...
No kai säkin olisit epätoivonen jos olisit monta vuotta jo ettinyt just sun omaa raksua ja kokenut pettymyksiä parisuhteissa ja muutenkin mieselämässä. Ja varsinkin kun peiliin katon niin mietin että miten näinkin hyvän näkösellä muijalla ei ole miestä ;D