Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Serendipity:Blascolla on peiteväri tatuoinnin piilottamiseen
Alkuperäinen kirjoittaja veetoheto:niitähän on kyl olemassa, mut aattelin oisko jollain ihan jotain koti konstia...
Alkuperäinen kirjoittaja DakotanEmo:Alkuperäinen kirjoittaja veetoheto:niitähän on kyl olemassa, mut aattelin oisko jollain ihan jotain koti konstia...
Et jaksa soittaa vai![]()
Alkuperäinen kirjoittaja veetoheto:Alkuperäinen kirjoittaja Serendipity:Blascolla on peiteväri tatuoinnin piilottamiseen
onkohan kalliskin?
Alkuperäinen kirjoittaja Nipsukka:Tuota, minä olen joskus miettinyt, että jos niitä on laittanut(tatuointeja)niin miksi niitä sitten pitää peitellä? :ashamed:
Alkuperäinen kirjoittaja Nipsukka:Tuota, minä olen joskus miettinyt, että jos niitä on laittanut(tatuointeja)niin miksi niitä sitten pitää peitellä? :ashamed:
Alkuperäinen kirjoittaja DakotanEmo:Alkuperäinen kirjoittaja Nipsukka:Tuota, minä olen joskus miettinyt, että jos niitä on laittanut(tatuointeja)niin miksi niitä sitten pitää peitellä? :ashamed:
okeiOletko kuullut "etiketistä" hyvistä tavoista jne....?
![]()
Alkuperäinen kirjoittaja Nipsukka:Alkuperäinen kirjoittaja DakotanEmo:Alkuperäinen kirjoittaja Nipsukka:Tuota, minä olen joskus miettinyt, että jos niitä on laittanut(tatuointeja)niin miksi niitä sitten pitää peitellä? :ashamed:
okeiOletko kuullut "etiketistä" hyvistä tavoista jne....?
![]()
Kyllä olen, mutta eikös jo tatuointia otettaessa pitäisi miettiä mihin kohtaan ne laittaa, jottei niitä tarvitse peitellä... *kiristää pipoa*
![]()