Tänään piti alkaa menkat, ei alkanut.

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "vieras"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Ei välttämättä näytä edes herkät testit,jos ei sun hormonitaso oo tarpeeks ylhäällä.. sanoisin että kokeile jollain halvalla ja jos ei näytä eikä loppuviikostakaan ala niin sit osta joku muu testi..
 
[QUOTE="vieras";24936550]Ei välttämättä näytä edes herkät testit,jos ei sun hormonitaso oo tarpeeks ylhäällä.. sanoisin että kokeile jollain halvalla ja jos ei näytä eikä loppuviikostakaan ala niin sit osta joku muu testi..[/QUOTE]

Aijaa, mitä ne sit on kun jotkut testaa jo ennen kuin kuukautisten pitäsi alkaa? :/
Mut hei kiitos vastauksesta :)
 
meillä kun yrittäminen kesti toista vuotta per lapsi, niin tein itselle säännön että vasta kun on kolme päivää myöhässä saa testata. Apteekin omia testejä käytin ison nipun. Ja loppuviimeksi niitä tärppejä ei tarvinnut testata, sitten sen "tiesi" jotenkin. Miestä varten tein testin että näki kanssa.
 

Yhteistyössä