Suosittele 5v pojalle sekä 7v tytölle lämpimiä sekä laadukkaita talvivaatteita.

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "Anna"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
meillä ollu remua, reimateccia, tickettiä jotka oon todennu hyviksi. lenne ei meillä kestänyt käyttöä, nopsasti kului polvista ja pepusta. rasavilin cordura oli hyvä.
 
[QUOTE="hei";22213081]Lenneä saa nettiliikkeistäkin. :) Se on kyllä lämpimän oloinen, ei omaa käyttökokemusta.

Meille tuli tälle vuodelle Name it. Vesipilari sama kuin Reimatecissa, muusta en osaa vielä sanoa, kun on vasta talvi tulossa. ;) Hyvältä vaikuttaa sekin.[/QUOTE]

Meillä oli Name It:n talvihaalari viime talvena (tyttö sai lahjaksi) ja olin TOSI positiivisesti yllättynyt! Jäi erittäin hyväkuntoisena pikkusiskolle käytettäväksi. Piti lämmön hyvin vaikka viime talvi oli todella kylmä. Tän vuoden talvivaatteissa on näemmä vielä paremman oloinen kangas. Voin siis suositella, vaikka edelliset kokemukset Name it:n ulkovaatteista olivat melkein poikkeuksetta huonoja.
 

Yhteistyössä