V
vierailija
Vieras
Älä kysy liian vaikeitaMitä ovat tehneet lapsiperheiden hyväksi?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Älä kysy liian vaikeitaMitä ovat tehneet lapsiperheiden hyväksi?
Mitä muitakin on olemassa?On muitakin kuin persut ja suvakit.
Näkymä on se, että Perussuomalaiset ovat Suomen suosituin puolue. Mitä ilmeisimmin he tekevät monta asiaa kansan parhaaksi, eivät pelkästään lapsiperheiden parhaaksi.
Tuskin muuten suomalaiset äänestäisivät Persuja enenevässä määrin.
”Make Suomi safe again” on yksi tärkeimmistä asioista mielestäni.Ei tässä nyt olla äänestetty mitään vaan kyselty mielipidettä
En näe, että kyseessä on enää sama puolue. Sen voit räknäillä itsekin kun katsot tämän päivän galluppien tulosta suosituimmasta puolueesta.
En viitsi vaivautua. Jokainen saa äänestää, ketä haluaa. Muista se, diktatuuria ihannoiva.
Älä nyt tuollaisia laita kun suvakit ottaa kaiken kirjaimellisesti ja ymmärtävät väärin mikäli sen voi väärinymmärtää.
Ai, oliko Jussin sakki siis vaan siipeilemässä ensin siinä alkuperäisessä porukassa, jos niin paljon eroaa?
Minun mielestä nykyinen puolue on enempi sitä mitä kansa haluaa nykypäivänä. Nykyinen puolue tuo asioita esiin rohkeammin ja uskon, että kompromissitilanteissa ollaan tiukempia.Ai, oliko Jussin sakki siis vaan siipeilemässä ensin siinä alkuperäisessä porukassa, jos niin paljon eroaa?
Seuraaviin vaaleihin on vain puolitoista vuotta (jos hallitus ei hajoa sitä ennen).Onko nää persut nyt erehtyneet, että vaalit on kohta tulossa?![]()
Työttöminä.Ei vaan Jussi piti linjansa, mutta Hillotolppa-Timo käänsi etunenässä takkinsa ja käännätti takapenkiltä käsin ministeri-Audinsa etupyöriä, ja luuserihovinarrit seurasivat perässä
Ja loppu on historiaa, missä nuo poliitikot ovat nyt?![]()
Työttöminä.
Työttöminä.
Make Lispetti Orgasm Again”Make Suomi safe again” on yksi tärkeimmistä asioista mielestäni.
Suvakki on nyt hyvä ja miettii hetken, että miksiköhän persujen kannatus kasvaa yhä edelleen?
Ja miksi eräät puolueet ovat jo niin kovin varpaillaan, ja persuuntumassakin.....
.....juuri niin, mutta ethän sinä(kään) uskalla sanoa sitä ääneen![]()