seksikumppaneista?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja irina
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
En tiedä, enkä haluakaan tietää. En myöskään halua kertoa omaa määrääni. Mikä taitaa olla vähän kummallista, kun ottaa huomioon, että aika avoimesti seksistä keskustelen muuten.

Mutta eiköhän sillä useampi taida olla ja miksei. Mukava ja komea mies ja meidän tiet kohtasi vasta kun hän oli 28
 
Alkuperäinen kirjoittaja ellukka1:
Alkuperäinen kirjoittaja MörköStiina:
Tiedän ja ei hirvitä, tai jossain vaiheessa hirvitti, kun ajattelin että koskakohan se lähtee etsimään lisää kokemuksia :D Mutta ei nyt enää..

tähän sen verran että, mulla ottaa välillä niin päähän kommentit että kyllä se jossain vaiheessa vieraissa käy, kerta ei ole vielä kerinnyt maistella muita |O

Juu, jotain tälläistä minäkin pelkäsin

:ashamed: Mutta nyt tiedän, että eihän se niin mene, kyllä siihen sitten tarvittaisiin jotain ihan muita syitä kuin tuo. Kateellisten panettelua :D
 

Yhteistyössä