V
vierailija
Vieras
Median propaganda loppuu nyt, lupasi Magyar – tutkijan mukaan edessä on testi Unkarille
Propaganda on ulottunut Unkarissa myös dokumentteihin, elokuviin ja tv-sarjoihin, kertoo tutkija Emilia Palonen.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Jos nyt onkin punikki niin asiaahan hän puhuuMiten Yle aina löytääkään asiantuntijoiksi näitä äärivasemmistolaisia...
Mitä asiaa puhui?Jos nyt onkin punikki niin asiaahan hän puhuu
Myös Yle nuoli vuosikymmenien ajan Venäjän takapuolta.Olisiko antaa esimerkkejä Ylen Unkari-tyylisestä propagandasta?
Eli ei tullut mitään mieleen?Myös Yle nuoli vuosikymmenien ajan Venäjän takapuolta.
Mitä tarkoitat "Unkari-tyylisellä"?Olisiko antaa esimerkkejä Ylen Unkari-tyylisestä propagandasta?
Otsikossahan kerrotaan, että Suomessa on propagandan suhteen sama tilanne kuin Unkarissa. Tällaisesta kaipasin esimerkkiä, niin osaan pitää varani, kun kohdalle osuu.Mitä tarkoitat "Unkari-tyylisellä"?
Älä ota palstan M ä t i s ä k i n juttuja tosissaan. Hän kirjoittaa myös Seiskalla.Otsikossahan kerrotaan, että Suomessa on propagandan suhteen sama tilanne kuin Unkarissa. Tällaisesta kaipasin esimerkkiä, niin osaan pitää varani, kun kohdalle osuu.
Propaganda on ulottunut Suomessa myös dokumentteihin, elokuviin ja tv-sarjoihin.Otsikossahan kerrotaan, että Suomessa on propagandan suhteen sama tilanne kuin Unkarissa. Tällaisesta kaipasin esimerkkiä, niin osaan pitää varani, kun kohdalle osuu.
Tahtoisitko jakaa tästä joitakin esimerkkejä, vai onko tämä taas vain jonkinlainen retorinen oksennus?Propaganda on ulottunut Suomessa myös dokumentteihin, elokuviin ja tv-sarjoihin.