K
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja mielummin retlakkeet kun kakka housussa:Onko sulla ulkoisisa vai sisäisiä? Sisäisiä voi hoitaa mm frantsilan siankärsämöuutteella mutta ulkoisiin ei auta kuin veitsi. Lääkärit ei helpolla ala operoimaan näitä ulkoisia kun siinä voi ilmetä pidätysvaikeuksia.
Alkuperäinen kirjoittaja soturi:juuri nyt ja synnytys lähenee,viikko laskettuun aikaan.Ikinä ennen ei oo vaivannut ja tää on aika kamalaa.oikeesti pelottaa mennä synnyttämään,millä mä mitään ponnistan kun istuminenkin sattuu. Työnnän pukamat takaisin vessakäynnin yhteydessä kera rasvan mut ne ei oikeesti pysy siellä!!tuntuu inhottavalta kun ne melkein heti työntyy itekseen takas ulos.
vikkejä vastaanotetaan myös täällä!Scheriproctia mulla on voiteena ja puikkoina mut pienentääkse oikeesti niitä vai auttaako vaan siihen kipuun?