Paras matkanjärjestäjä?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vvier
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Mulla perustuu siihen, kenellä matka suht edullinen ja molemmat lapset lasketaan vielä lapseks, eli tällä hetkellä Aurinkomatkoja ei enää lasketa mukaan.
Mutta, Aurinkomatkat taitaa olla ainoo pulju, joka ilmottaa hinnan, mihin kuuluu kuljetukset ym, mitä Finnmatkat ja tjäreborg (en ihan varma) tee. Eli kun matkalla on hinta, vielä ilmaantuu varausta jatkaessa lentokenttäkuljetukset, maaterassit, uima-allasnäkymät ym sinne hintaa nostamaan.
 
OLen tykästynyt Finnmatkoihin. Ja kyllä ilmoittaa hinnat ja kuuluko bussikuljetukset. Ja kaikki nuokin näkyy mitä lillerilalleri listasi aurinkomatkojen palveluun. Aurinkomatkoilla epäselvät sivut ja haut pelittää huonosti. On kokemusta kun käyn heidän sivuilla yhtä säännöllisesti kuin Finnmatkojen. Ja samantasoista matkoista+hotellista kiskoo huomattavasti kallimpaa hintaa. Tjäreborgin matkalle aion seuraavaksi. Hyvä palvelus sielläkin.
 

Yhteistyössä