Paljonko olet pahimmillasi painanut

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Vieras
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Pahimmillaan painoin reilu vuosi sitten 97 kun menin kolmosta synnyttämään. Pituus vajaa 170cm. Nyt painoa 30kg vähemmän eli 67kg. Vielä laihdutaan muutaman kilon niin olen tyytyväinen.
 
tänään 83,4kg, raskauskilot tiukasti tallella, pitäisi päästä takaisin viimekesän mittoihin, eli 65kg, ja pituutta 162cm.
-kauhea työ edessä, mutta jos ensi kesänä menisi vanhat vaatteet päälle?
 
Alkuperäinen kirjoittaja TheUnforgiven:
Alkuperäinen kirjoittaja ellukka1:
pahimmillani 39kg ja parhaimmillani n. 57kg.(viimeisillään raskaana)

mä painoin yläasteella sairaalloisen vähän..yök 34,5 ja oli reilut 165...nyt 170 ja 65 ..olen tyytyväinen

ja mulla ei ollut ees anoreksiaa eikä mitään..en tajua..en vaan syönyt kävin talleilla ja siellä ei kerennyt aamusta iltaan...ja koulun aikaan aina kun koulua ei ollut..
 
Viimesilläni raskaana 84kg, normaalisti reilu 60kg, pituus 170cm.

Nuorena painoin 40kg, eikä ollut anoreksia, olin vain hoikka, liikunnallinen, kasvava tyttö, mutta anoreksiaepäilyt, lääkärissäkäynnit ja pakkolihottaminen varjosti koko nuoruutta ja lihoin 20kg aika nopeassa tahdissa eikä suhde ruokaan ole sen jälkeen ollut normaali..
 

Uusimmat

Yhteistyössä