K
köyhis
Vieras
http://www.netanttila.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?productId=494308&storeId=1444&catalogId=1444&shopId=10009&compartmentId=10068&categoryId=10553
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja x:on nuo paremmat kuin ei kenkiä ollenkaan.
Alkuperäinen kirjoittaja Huom:No ei ne ainakaan kovin tukevilta näytä.
Alkuperäinen kirjoittaja v:Alkuperäinen kirjoittaja Huom:No ei ne ainakaan kovin tukevilta näytä.
mitennii ei näytä tukevilta? pitkä varsihan noissa on..
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Mun mielestä ne näyttää ihan hyviltä kengiltä. Ainut mitä mietin on että miten postimyynistä tietää miten kengät lapsen jalkaan sopivat, saahan ne toki palauttaa mutta hankala tietää onko hyvät enneku kokeilee. Nimimerkillä lapseni 1v 4kk vihaa hänelle ostamiani Timberlandin vedenpitäviä syyskenkiä.
Alkuperäinen kirjoittaja Okei:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Mun mielestä ne näyttää ihan hyviltä kengiltä. Ainut mitä mietin on että miten postimyynistä tietää miten kengät lapsen jalkaan sopivat, saahan ne toki palauttaa mutta hankala tietää onko hyvät enneku kokeilee. Nimimerkillä lapseni 1v 4kk vihaa hänelle ostamiani Timberlandin vedenpitäviä syyskenkiä.
Olet ostanut lapsellesi Timben kengät ja sinusta 24,95 maksavat toppakengät näyttävät hyviltä kengiltä...?
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Minä tilasin nuo meidän 1,5veelle ja oli tosi ihanat ja kivat ja tukevan tuntuiset. Olisin pitänytkin ne, mutta kun en huolinut paketista muuta niin palautin lopulta nuokin.
Alkuperäinen kirjoittaja :X:Kaikilla ei todellakaan ole varaa ostaa mitää helvatun kalliita kenkiä, lapsellakin jalka kasvaa nii kovaa vauhtia et uusia saa ostaa vähän väliä. Varmasti ihan asiansa ajavat nuo ap.n kengät. Itse mietin samoja , mut tilasin sitten kuitenkin vähä erilaiset "halpiskengät".
Alkuperäinen kirjoittaja *:Eikä nuo nyt ovh-hinnaltaan mitkään huippuhalvatkaan ole. Hyviltä näyttää.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Itse ostin Viking Goretexit ALESTA viime keväänä, maksoivat 23euroa eli vähemmän kuin nuo, tosin ovh oli 70e. Ovat pikkuisen paremmat, eli ensi vuotta silmälläpitäen annan vinkin mennä niihin alennusmyynteihin!
Alkuperäinen kirjoittaja Huom:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Itse ostin Viking Goretexit ALESTA viime keväänä, maksoivat 23euroa eli vähemmän kuin nuo, tosin ovh oli 70e. Ovat pikkuisen paremmat, eli ensi vuotta silmälläpitäen annan vinkin mennä niihin alennusmyynteihin!
Minä ostin myös alesta pojalle Vikingit 25 eurolla, normihinta oli 70 euroa.
Mutta eipä niitä aleja nyt ole, jos ei ymmärtänyt niitä silloin keväällä hyödyntää.