? ... Vieras 27.01.2010 #1 mistä vois johtua? liiallisesta koneella olosta? niskajumista? vai jostain ihan muusta.
N neiti Dina Aktiivinen jäsen 24.10.2009 6 249 0 36 27.01.2010 #3 voisin veikata niskajumia, mulla on aika-ajoin tuo sama ärsyttävä kipu. Sellanen tykyttävä.
A ap Vieras 27.01.2010 #4 Alkuperäinen kirjoittaja H Armaa: Migreenistä. Click to expand... No migreenikin mulla on, mutta kipu ei ole kokoajan, vaan välillä tuntuu. vasemmalla puolella päälaella on kanssa sellainen kipukohta, joskus tuntuu siinä kipua/päänsärkyä aina tietyssä kohdassa.
Alkuperäinen kirjoittaja H Armaa: Migreenistä. Click to expand... No migreenikin mulla on, mutta kipu ei ole kokoajan, vaan välillä tuntuu. vasemmalla puolella päälaella on kanssa sellainen kipukohta, joskus tuntuu siinä kipua/päänsärkyä aina tietyssä kohdassa.