nuo huolettaa, apua mikä tuolla koiralla on????

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja ev
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
E

ev

Vieras
se on jo muutaman päivän käyttäytynyt oudosti, ollut hiljainen ja paljon paikoillaan.

tänään aamulla sillä petti jalat alta. se ei suostu kävelemään ja kun sitä yrittää nostaa seisomaan, se lysähtää maahan.... pissoja ei aamulla tehnyt ollenkaan kun lysähti vaan maahan. kyseessä 4,5v pikkuinen koira.

päivystys alkaa vasta klo 10 eli silloin vasta päästään sairaalaan sen kanssa...
 
No kyllä teillä on joku el.päivystys 24/7! Olisit voinut koiran toimittaa hoitoon jo aiemmin, jos olisit halunnut! Kuulostaa lannehalvaukselta tai selässä vikaa.
 
[QUOTE="mama";22218212]No kyllä teillä on joku el.päivystys 24/7! Olisit voinut koiran toimittaa hoitoon jo aiemmin, jos olisit halunnut! Kuulostaa lannehalvaukselta tai selässä vikaa.[/QUOTE]

en osannut huolestua aiemmin koska koiralla ollut ongelmaa selän kanssa ja luulin sillä olevan kipuja siellä taas. ja lääkettä olen sille vaan antanut lääkärin ohjeen mukaan. nyt viime yön aikana tapahtui tälläinen käänne.
 

Similar threads

Yhteistyössä