no hö..ompas rumia toppahaalareita tänävuonna:/

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja täyrellisnhalarin mettästys
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
T

täyrellisnhalarin mettästys

Vieras
ei niinko nappaa yhtään.. 2vuotiaalle tartti haalari löytyä mut ei löydy,kai se pakko on ostaa lassien pinkki/harmaa perus haalari:( alle 100e pitäs olla.
 
tämän vuoden malleissa ihan hyviä yksivärisiä toppiksia ovh alle satasen (99e), myös nettikaupassa. olen ihmetellyt vuosia että mikä helvetin yrjömallistokausi on menossa en pidä yhtään malleista enkä kuoseista. Laatukin on hintaan nähden ihan p*aa. lapseni sai viimevuoden talveksi molokidsin polariksen maksoin siitä 149 euroa ja myin nyt syksyllä eteenpäin sen hyväkuntoisena 80 eurolla että mielestäni oli hyvä veto. Haalari oli TO_DEL_LA hyvä!! Kesti pesut ja pyllymäet vain heijastitereet otti pesussa vähän itseensä ja teki haalarista käytetymmän näköisen. kangas itsessään oli edelleen kuin uutta ja täysin haalistumatonta vaikka oli lapsen käytössä päivittäin myös päiväkodin rymyleikeissä ja pyllymäissä..

Remuhaalarista hajosi vetoketju alta aikayksikön jo syksyn puolella ennen lumia joten oli eka ja vika "vähän halvempi" haalari meillä. tästä lähin lassiet ynnä muut remut ja travallet jää marketteihin!
 

Yhteistyössä