K kokkaaja epätoivo Vieras 28.08.2007 #1 Siis miten maustatte ja kauan uunissa? Poika sitä pyytelee. Pakastemuussia ja nakkeja on eli voisin tehdä, mutta miten siitä saa maukasta?
Siis miten maustatte ja kauan uunissa? Poika sitä pyytelee. Pakastemuussia ja nakkeja on eli voisin tehdä, mutta miten siitä saa maukasta?
T Taare Vieras 28.08.2007 #3 sipulia, suolaa ripaus jos muusissa ei ole valmiina, mustapippuria ja jos haluaa hiukan paprikajauhetta. voita pintaan ja uuniin 200 kunnes pinta on hiukan saanut väriä, n 30 min
sipulia, suolaa ripaus jos muusissa ei ole valmiina, mustapippuria ja jos haluaa hiukan paprikajauhetta. voita pintaan ja uuniin 200 kunnes pinta on hiukan saanut väriä, n 30 min