Naisille privaattipalvelu.

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja sivhos
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
S

sivhos

Vieras
Miehille on tarjolla jos jonkinlaista hierontaa ja rahanlypsyä.Onko naisille vastaavaa?Jossain luolassa nainen hoidetaan perinpohjin tyytyväiseksi edulliseen hintaan.Ilkeekö nainen astua ovesta ulos ja tietäen kanssaihmisten katseiden seuraavan?
 
Naisten "privaattipalvelut" on paljon tyylikkäämpiä kuin miesten thai-hieromot ja muut. Naisille on kunnon escortteja, sivistyneitä ja siistejä miehiä, jotka osaa ammattinsa. Suomessa tietenkin heitä vähemmän, suomalainen yhteiskunta ja luonne kun on mitä on. Toisin kuin mies, nainen haluaa escortilta ns. täyden palvelun, eli hyvän seksin lisäksi myös älyllisen puolen tyydytyksen. Tällaisen tasokkaan escortin voi tilata myös esimerkiksi oopperaan seuralaiseksi, jos haluaa jakaa sentyylisen kokemuksen jonkun kanssa. Ja yöllä sitten vielä luvassa aistinautinnot. Voiko täydellisempää ratkaisua olla naiselle tarjolla?
 
Naiselle on joku jumala niminen päällikkö antanut hyväät eväät.Ei ihme jos me miehet kuolaamme naisen perään.Nainen on parhaimmillaan taidetta parhaimmillaan.
 
Miksi pitäisi erota?
Vai tarkoitatko sitä, jos sattuu aloittamaan seurustelun ja siksi olisi erottava. Se on tietenkin valinnan paikka varmastikin naiselle, en osaa sanoa tuohon kun ei ole itselle osunut kohdalle. Yleensä escortteja käyttävät pidempään ne naiset, jotka ovat äärettömän itsenäisiä ja monet hyvin urakeskeisiä, eivätkä helposti rakastu miehiin niin perinpohjaisesti, että aloittaisivat parisuhteen.

Mutta vaikka, niin kuin sanoit, palvelu on hyvää, täydellistä se ei ole. Sivistyneen ja taitavan escortin kanssa saa hyvinkin tyydytettyä monta asiaa, mutta tunnepuoli siinä jää tietenkin ilman mitään. Tunnepuolihan saa täyttymyksensä vain aidoista tunteista ja kiintymyksestä ja se taas edellyttää rakastumista. Escort on tiettyyn elämäntilanteeseen varsinkin urakeskeiselle sinkkunaiselle oivallinen valinta, kun ei (vielä/jotkut ei ollenkaan) kaipaa tunteenomaista sitoutumista.
 
Täysin tietenkään en tuota escort sanaa ymmärrä.

Kuvittelin, että hän on mies jonka palveluja voi ostaa.

Palvelun alkuosana esimerkissä oli oopperassa käynti. Jossa luodaan se tunnepuoli käyntiin. Jonka jälkeen on ne intiimit yölliset toimet. Ymmärsin tuosta kaikesta naisen nauttineen. Kysymys miten pystytte eroamaan koski nimenomaan tätä kohtaa.
Kun on hyvä mieli ja pitää lähteä pois, niin silloin kaipuu jää.

Mutta ei siitä kuitenkaan jäänyt naisen tunteisiin mitään sen kummempaa.
 
En ole koskaan ajatellut tuota eroamista noin. Olen vain tyytyväinen hyvästä illasta ja yöstä, rentoutunut ja rauhallinen. Olen saanut henkevää kulttuuria ja keskustelua ja hyvää seksiä. Eikä ero ole mitenkään lopullinen. Escorthan on vain puhelinsoiton päässä.
 
myös haulikkomerkki. Liittyyhän se kuvaannollisesti asiaan sekin, mutta toisaalta sen sotkeminen ihmissuhteisiin pakkaa päätymään turhan usein lööppeihin...
 

Similar threads

M
Viestiä
2
Luettu
2K
Seksi
Runkkari
R
M
Viestiä
30
Luettu
20K
Seksi
naiselle
N
T
Viestiä
36
Luettu
1K
Aihe vapaa
enpä tiedä
E

Yhteistyössä