Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja niina:laittanut ihan lappeelleen pesualtaan päälle ja harjalla ja miedolla fairylla sipaissut. sitten huuhdellut vedellä ja vielä pariin otteeseen valuttanut täyden kannun läpi pelkkää vettä.
Alkuperäinen kirjoittaja Nipsukka:Meillä ainakin kaksi ruuvia säiliön pohjassa.Jospa ne ruuvaa auki, niin lähtiskö säiliö irti, jotta sen vois pestä.meillä niin uusi moccamaster, etten ole vielä joutunut säiliötä pesemään
Alkuperäinen kirjoittaja Yks vaan:Alkuperäinen kirjoittaja Nipsukka:Meillä ainakin kaksi ruuvia säiliön pohjassa.Jospa ne ruuvaa auki, niin lähtiskö säiliö irti, jotta sen vois pestä.meillä niin uusi moccamaster, etten ole vielä joutunut säiliötä pesemään
Älä avaa niitä ruuveja!! Meillä koitettiin, eikä ollut ihan niin yksinkertainen juttu! =)
Alkuperäinen kirjoittaja Nipsukka:Alkuperäinen kirjoittaja Yks vaan:Alkuperäinen kirjoittaja Nipsukka:Meillä ainakin kaksi ruuvia säiliön pohjassa.Jospa ne ruuvaa auki, niin lähtiskö säiliö irti, jotta sen vois pestä.meillä niin uusi moccamaster, etten ole vielä joutunut säiliötä pesemään
Älä avaa niitä ruuveja!! Meillä koitettiin, eikä ollut ihan niin yksinkertainen juttu! =)
Ai jaa, No sitten en suosittele ketään kokeilemaan.ajattelin vaan, että
säiliö lähtee hyvin irti, kun ruuvit aukaisee :ashamed:
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Ja kun laittaa AINA PUHTAALLA pannulla vettä sinne säiliöön, niin pysyy paljon pidempään puhtaana!!
(siis pannu pesty joka käytön jälkeen pesuaineella tai sitten käyttää erillistä vedenlaittokannua)
Alkuperäinen kirjoittaja Täydellinen Nainen:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Ja kun laittaa AINA PUHTAALLA pannulla vettä sinne säiliöön, niin pysyy paljon pidempään puhtaana!!
(siis pannu pesty joka käytön jälkeen pesuaineella tai sitten käyttää erillistä vedenlaittokannua)
Miulla on erillinen vesikannu millä laitan aina veden sinne säiliöön =)
Ei tummu ja on paremman makusta kahvia =)