Miten saa pömppömahan pois

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "pömppö"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
P

"pömppö"

Vieras
Mulla lapset 1,5 ja 2,5v: Miten saisin tuon pömppö mahan pois hyviä jumppaliikkeitä kaipaisin. tuntuu et tuota vatsanahkaakin on vielä ihan törkeesti... Nyt vinkkejä kehiin kiitos!
 
hmm,mä haluisin kans jotain vinkkejä.. vauva on vasta 3,5kk joten zumbaileen en ite ainakaan päivisin pääse kun mies on töissä ja noin pientä lasta ei oikein mihkää lapsiparkkiinkaan saa siksi aikaa
 
Mulle kans vinkkiä. Laihduttanu olen melkein kaiken ylimääräisen pois ja vatsalihasharjoituksia teen joka toinen päivä 20min ja joka toinen 10min. Silti alamaha on pömpöllään vähän navan yläpuolelta alas. Vatsalihasten väli on mennyt melkein kiinni ja enempää ei mene mutta navan kohdalta sormet menee vielä vatsalihasten väliin.
 

Yhteistyössä