Vaikean laitoit. Jos siis ei ole tiedossa yhtään mitään muuta kuin ikä, eikä ole edes nähnyt tyttöä (jos olisi edes joskus tavannut, siitä voisi jo päätellä vähän esimerkiksi vaatemakua, käyttääkö koruja tai hajuvettä jne.)
Tässä jotain ideoita mitä tuli mieleen:
- lakanasetti (valitsisin jonkun mustavalkoisen ja nuorekkaan)
- shampoo- ja hoitoainesetti, jotain vähän arvokkaampaa ja trendikkäämpää kuin joku marketin loreal, esimerkiksi Tigiä
- suihkugeeli ja vartalovoide tai jotain muuta ihonhoitoon liittyvää, kuten kuorinta tai huulivoide, esimerkiksi the body shopilta
- lapaset ja villasukat, näissä varmaan suosisin mustaa valkoisilla tai harmailla yksityiskohdilla tmv.
- joku uniikimpi heijastin, esim. ivana helsingillä on tosi ihana bambiheijastin

- muumimuki
Valitsisin noista varmaan pari juttua ja laittaisin lisäksi karkkia, jonkun sellaisen pussin/rasian jossa olisi paljon erilaisia tai keräisin itse erilaisia juttuja ja pakkaisin nätisti sellofaaniin tai johonkin joulupussiin, ja ehkä laittaisin vielä mukaan jotain edullista kuten nätti tuoksukynttilä tmv.
