Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
No ei ole Jotkut ovat orpojaKaikilla on äiti ja isä.
Kaikilla on vähintäänkin ollut mies- ja naispuoiset isä/äiti -tyyppiset ratkaisut.No ei ole Jotkut ovat orpoja
Kukaan ei voi tietää mitä on tai onko jotain ennen syntymää ja/tai kuolemaa.
On pakko olla, ilman napanuoraa ei sikiö voi tietenkään kehittyäKaikilla ei ole napaa
ai siksi salaisen näköistä, kun mode poistaa päivänselviä asioitaSALALIITTOTEORIAT
Aika moni lapsi on pystynyt kertomaan asioista, joista ei voi tietää mitään, ja jopa opastamaan kaupungissa, jossa ei ikinä ole edes käynyt.
Entisenä täydellisenä skeptikkona täytyy myöntää, että jälleensyntyminen taitaa ollakin tosi juttu...
Vedellä voi olla se muisti, mutta myös puilla, jos tunnettaisiin ne tarpeeksi hyvin. Menikö jo se ohjelma?????Entäs jos se (mikä kertoo millainen joku paikka jossain on) onkin kollektiivinen muisti? Tai jonkinlainen telepatia jonkun toisen ihmisen kanssa. Ei se minusta takaa että ois elämää ennen tai jälkeen kuoleman.
Kaikki kaupungit on rakennettu samalla ideologialla. Keskustassa on jotain ja syrjällä on jotain. Mutta opastaminen 300 ihmisen kylässä, se olisikin juttu, siellä voi meinaan olla ihan mitä vaan!Entäs jos se (mikä kertoo millainen joku paikka jossain on) onkin kollektiivinen muisti? Tai jonkinlainen telepatia jonkun toisen ihmisen kanssa. Ei se minusta takaa että ois elämää ennen tai jälkeen kuoleman.