M
Merja
Vieras
ristiäiset parin viikon päästä! Mitä sinne alle laittas? Tarviiko vauvalla olla jotkin juhlavaatteet siiten kun mekko otetaan pois? Vai käy ihan normaalit vauvan vaatteet?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Kippuravarvas:Meillä oli sukkahousut vaan koska kastepuku oli huovutettu. Kasteen jälkeen pojalla oli juhlapuku
Alkuperäinen kirjoittaja PipetiPoo:Alkuperäinen kirjoittaja Kippuravarvas:Meillä oli sukkahousut vaan koska kastepuku oli huovutettu. Kasteen jälkeen pojalla oli juhlapuku
Et sä kuvaa siitä mekosta viitsisi laittaa? Olis kiva nähdä millainen se on, itsekin harrastan huovuttamista toisinaan. =)

Alkuperäinen kirjoittaja nyyti:meillä oli tytöllä pitkähihainen valkoinen body ja valkoiset sukkahousut.