Alkuperäinen kirjoittaja Silti Onnellinen:Ei mitään kun kumpikaan sohvista ei oo seinää vasten![]()
näin meilläki
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Silti Onnellinen:Ei mitään kun kumpikaan sohvista ei oo seinää vasten![]()
Alkuperäinen kirjoittaja TriplaIsä:Sitäpä juuri. Jyskistä, Tiimarista jne.Alkuperäinen kirjoittaja Jup:Trplaa isukilla tosiaan halppis sälää "from africa".
Alkuperäinen kirjoittaja pp:Alkuperäinen kirjoittaja TriplaIsä:Sitäpä juuri. Jyskistä, Tiimarista jne.Alkuperäinen kirjoittaja Jup:Trplaa isukilla tosiaan halppis sälää "from africa".
entisenä jyskin myyjänä tunnistinkin suurimman osan, mutta minusta noi on tosi kivoja ja sopii jotenki tuohon teidän seinän väriinkin![]()
Alkuperäinen kirjoittaja Silti Onnellinen:Ei mitään kun kumpikaan sohvista ei oo seinää vasten![]()
Alkuperäinen kirjoittaja Aamuäree:Julmetun suuri 'laatikkomainen' lasitettu taulu. Taustalevy on verhoiltu metsäneläinaiheisella gobeliinilla ja sen keskelle on ruuvattu kiinni miehen isoisän vanha 'iivarjonssoni' (ei käsitystäkään miten kirjoitetaan, on joku torrakko eli kivääri/haulikko- mikälie)
Alareunassa tätä tilataideteosta on isoisän ruutipullo ja muuta tarpeistoa.
Tämän kotimme historiallisen kaunistuksen yläpuolella keikkuu karahkalla taiteillen täytetty näätä.
![]()