H
hmm
Vieras
Riippuu tämän ulkonäöstä ja pukeutumisesta. Jos on tosi siistit vaatteet ja muutenkin laitettu, ajattelen, että hän on snobi joka ei viitsi edes tällaisille törkyturville puhua.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Alkuperäinen kirjoittaja Just:Alkuperäinen kirjoittaja Lunatic:OK ja erittäin tervettä. Itse kuulunkin tähän kategoriaan.
En tosin enää ole niin ujo kuin lapsena.
Joo tosi uskottavaa... Säkö ujo??? Jos SÄ olet ujo niin sitten on vaikka Madonnakin!
No en eri asia olla irl elämässä ujo ja palstalla suulas.
Alkuperäinen kirjoittaja mie :Ujo ja hiljainen on parempi kuin sellainen ylisosiaalinen adhd tapaus joka puhuu kokoajan kuuntelematta yhtään toisia.
Alkuperäinen kirjoittaja ampulli:Mitä mieltä olette ihmisistä (aikuisista tai lapsista) jotka ovat ujoja ja hiljaisia, eli eivät puhu koko aikaa ja jotka haluavat ennemmin olla yksin kuin muiden kanssa? Onko se jotenkin sairasta vai ihan ok?