Mitä mieltä olette David Ickesta?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja mielenkiintoista
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
M

mielenkiintoista

Vieras
Mitäs mieltä olette tyypistä nimeltä David Icke.

Hän kertoo, että maailmaa kontrolloi oikeasti liskoihmiset, eli reptiliaanit, jotka asuvat maan alla, sekä pääasiassa 4 ulottuvuudessa.

Toisilla reptilaaneilla kuulemma on sarvet päässä, eli siitä on tullut tämä saatana tarina, eli helvetti on maan alla, ja piruilla on sarvet päässä.

David Icke - The Reptilian Agenda (with Shaman Credo Mutwa) full 6h35min.flv - YouTube

Moni muukin on puhunut samasta asiasta

Reptilians & Mind Control - Stewart Swerdlow ((Classic)) - YouTube

Reptilians Humans and Illuminati History - Stewart swerdlow 1 of 9 - YouTube

Voisiko tämä olla totta.
 
No ei kyllä. Youtubessa on videoita, joissa olevinaan paljastetaan näitä reptiliaaneja, ja ne on ihan naurettavia. Jotain heijastuksia silmissä, niin johan on taas yksi lisko paljastettu.
 
Diana tiesi:

"They know the vibration of life and because they are cold-blooded, they are reptiles, they have no wish to make the Earth the perfect harmony it could be, or to heal the Earth from the damage that’s been done. The Earth’s been attacked for zeons by different extraterrestrials. It’s been like a football for so long. This place was a bus stop for many different aliens. All these aliens, they could cope with everything, including the noxious gases."

Princess Diana Told Friend Royal Fam are Reptilian - David Icke's Official Forums

David Icke - The Ritualistic Assassination of Princess Diana

David Icke - The Ritualistic Assassination of Princess Diana - YouTube
 
HE KONTROLLOI MYÖS uutisia, hollywoodia-viihdeteollisuutta JA OHJAILEVAT MASSOJEN AJATUKSIA JA JOPA TUNNE-ELÄMÄÄ, ESIM:

ps. piiloviestit-piiloviestintä on osa illuminatin toimia- ja massojen aivopesua. esim. viihteessä se on mukana koko ajan nykyään.

Oscars galan tappelujupakka piiloviestit jyräsi-musta mies, alfa-uros ja homomainen heikko Chris Rock-hahmo, väkivalta, eläimellinen satanistinen voimankäyttö,oikeutettu väkivala - vaimon "puolustaminen", mustan miehen ihannointi, sukupuolinen vetoavuus, molemmat heikkoina myös näytettiin (Uuden maailmanjärjestyksen naistenvallan tulemiseen viittaava), koomkko saa rangaistuksen- ( ILLUMINATI VIHAA HUUMORIA koska se plajastaa totuuksia ja vapauttaa ihmsiä parempaan mielentilaan), katolinen Travolta esittelemässä Will Smithin palkinnon, jne.-

- juuri noin mielenohjailu mindfuck eli mielensekottaminen tehdään- useita eri piiloviestejä yhdessä tapauksessa ylittää ihmisen havaintojen kösittelykvvyn ja siten aivopesu menee suoraan yleisön mieleen vaikuttamaan alitajuisesti?

huomiot, viitteet piiloviestinnän suhteen:

- Travolta ollut elokuvassa 'Valkoisen miehen taakka', joka kertoo mustien ylivallasta maailmassa.

-massa-aivopesuseuraus: alitajuinen iskostettu väkiallan käyttö oikeutettuna

-mielenohjailtu joukkokiusattu Will Smit ja ehkä vaimonsakin- Willin mielenohjaliu laukaisusanat tai merkki laukastuna Chirs Rockin esiintymisessä- aloitti mielenohjailu mindcontrol käyttäytymisen Will Smithissä? Smithin henkinen murtuminen näkyi jatkossa gaalan aikana ( tosin kun on näyttelijöistä kyse voi kaikki olla näyteltyä- ei voi tietää mikä on totta ja mikä ei.)


--

illumnaatti-suomi:

kyllä se natsidemoni eli satanistinen hulluus alkaa lopulta näkyyn. kristityt havaitsee sen tehokkaammin kuin muut?

äärivaarallisia on satanisti-vapaamuurari-natsirikolliset- mutta ne on niitä päättäjiä ja ammattilaisia jotka meitä hallitsee suomessakin....? mietipä sitä...

- tästä ei uutiset kerro. hölmölä-kansa makselee EU- ja NATO-viulut. Nän NATO-jsenyys päätettiin- paritus, Eesti-bileet,kokoomus, jne.

natsisatanisti-suomi24 - hienosti sekunneis poistui 2 totuutta: svali lapsiuhri ja Meller juutalais-UHRI-KERTOMUS SS-HIMMLERIN BILEISSÄ KUN KELLARISSA JUUTALAAISET VANKEINA JA UHRIMENOIHIN OTETTIIN NIIDEN VERI.

Molemmat ihan liian karmeita tarinoita mutta tässähän vaan mainitaan TOTUUDET TÄSTÄ MAAIL.MASTA TOTUUS TÄSTÄ MAAILMASTA UUTINEN JOKA EI Vanhene koska svalikin on olemassaoleva henkilö ja meller ja kertoo MITEN mm. uusnatsit-satanistit samaa sakkia.

kansa pidetään tietämättömänä-
uutiset on RKP-vapaamuurari-aivopesua ja keinotodellisuutta fasistiporvarien ihannointia ja kansan kiusaamista ja halveksintaa.

natsipaska-suomi täysin.

VAAKUNA leijona kuva = leijona on saatanan merkki eli vertauskuva- joka suomen lipus = maa on uusnatsi-satanistinen - vapaamuurarien ja RKP-eliitin fasistinen keskitysleiri jossa kansa on uhrina-

mitä teet???

ps.
salainen valta:
suomiMaailma — on vain hyväveli-järjestelmä: vapaamuurarit, eliitit, aateliset, rahasuvut,, kulttuurisuvut, poliittinen eliitti, satanistieliitti, jesuiitat, uusnatsit, salaseurat, jne. ...


 
Suomen jne mielenkontrolli-ohjelmoijat eli mind control handlerit meilenkontrollia tekevät Lista

Anonyymi
31.05.2022
Listataan Suomen jne mielenkontrolli eli mielen hallinnointi-toimijat thänä ketjuun.

Ongelma että nämä ovat salaisia ja korkeita henkilöitä- esim upseereja- mutta esim viihde- ja politiikassa nämä voi olla mukana myös. Yleensä illuminaatti-satanistit tekee tätä - esim vapaamuurarit?


Voisiko olla supo, Saarinen, Mich.., Nurm..., Röyh..., , Esa,..., Siitoin, ...?


hmm...
peter nygård....?

se toimittaja joka järkkäs sinne julkkiksia?

Samoin voi olla nää mallitoimistot?

Voiko olla 'tahdonollasulle... jne?-

nuorta lihaa aina völissä?
 
Suomen jne mielenkontrolli-ohjelmoijat eli mind control handlerit meilenkontrollia tekevät Lista

Anonyymi
31.05.2022
Listataan Suomen jne mielenkontrolli eli mielen hallinnointi-toimijat thänä ketjuun.

Ongelma että nämä ovat salaisia ja korkeita henkilöitä- esim upseereja- mutta esim viihde- ja politiikassa nämä voi olla mukana myös. Yleensä illuminaatti-satanistit tekee tätä - esim vapaamuurarit?


Voisiko olla supo, Saarinen, Mich.., Nurm..., Röyh..., , Esa,..., Siitoin, ...?


hmm...
peter nygård....?

se toimittaja joka järkkäs sinne julkkiksia?

Samoin voi olla nää mallitoimistot?

Voiko olla 'tahdonollasulle... jne?-

nuorta lihaa aina völissä?
Valmentajat?...

ps,

 
Tämä palsta on viimeisiä itsenäisesti ajattelevien linnakkeita. Täälläkin on monta idoottia, mutta myös monta ja tietää näistä salaliitoista.

Olkaa valmiit! Kohta tapahtuu jotain mullistavaa.
 
Tämä palsta on viimeisiä itsenäisesti ajattelevien linnakkeita. Täälläkin on monta idoottia, mutta myös monta ja tietää näistä salaliitoista.

Olkaa valmiit! Kohta tapahtuu jotain mullistavaa.
Eeeen oo yhtään utelias paitsi aina ja koko ajan - niin, kertoisit nyt jotakin.🙏🏼🤗
Laittaisit linkin tjtn.🙏🏼

On niiiiiiiinnn paljon kaikkea tutkittavana että läheskään kaikkea ei millään kerkii tutkia.😑
 
Eeeen oo yhtään utelias paitsi aina ja koko ajan - niin, kertoisit nyt jotakin.
Laittaisit linkin tjtn.

On niiiiiiiinnn paljon kaikkea tutkittavana että läheskään kaikkea ei millään kerkii tutkia.

Näissä salaliittohommissa on vähän sama kuin Raamatun Ilmestyskirjassa. Sieltä voi poimia sopivia kohtia ja nähdä niiden sopivan juuri tähän maailmanaikaan. Ilmestyskirjan suhteen näitä merkkejä on nähty ainakin 1000 vuotta.

Jos on 100 salaliittoteoriaa, niin melkein kaikissa on jotain perää. Ehkä 5-10 vähän enemmänkin. Täysin tai lähes totta sitten se 1-2. Tämä nyt esimerkinomaisena näppituntumana ei perustu lukemat mihinkään.

Onhan ne varmaan jänniä, mutta enempi niistä haittaa on kuin hyötyä:


Esim. kohdassa neljä mainittu urbaanilegenda on aika haitallinen.

Tässä pari salaliittoteoriaa, jotka olleet, ainakin osittain, totta.


Tuo, että tupakkayhtiöt tiesivät tupakan syöpävaikutuksesta on vähän sama kuin se, että öljy-yhtiöt tiesivät ja tietävät ilmastonmuutoksen vaikutuksista todella paljon ja siksi tarkoituksellisesti tuottavat siitä disinformaatiota. Mikä tässä jutussa sitten on totta, valetta tai salaliittoteoriaa? Se onkin eri juttu.
 

Yhteistyössä