Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja jups:osa täällä pelaa eri peliäeli sitä ykkös osaa...
Alkuperäinen kirjoittaja tina:viistosti ja sinne aiaka takaseinä nurkkaa kohti naksuttele.. mut mistä vielä yksi avain ja mitä sille valokuvalle voi tehdä ja kellolle??
Alkuperäinen kirjoittaja jossu84:Alkuperäinen kirjoittaja tina:viistosti ja sinne aiaka takaseinä nurkkaa kohti naksuttele.. mut mistä vielä yksi avain ja mitä sille valokuvalle voi tehdä ja kellolle??
tuon vasaran sai kyllä tuosta toisesta nurkasta,mutten patteria
Alkuperäinen kirjoittaja tina:Alkuperäinen kirjoittaja jossu84:Alkuperäinen kirjoittaja tina:viistosti ja sinne aiaka takaseinä nurkkaa kohti naksuttele.. mut mistä vielä yksi avain ja mitä sille valokuvalle voi tehdä ja kellolle??
tuon vasaran sai kyllä tuosta toisesta nurkasta,mutten patteria
ettei se sittenkin ollut siinä ikkunalla oikee alanurkka.. sori jos oon vieny harhaan.. mutten nyt oikein muista..
Alkuperäinen kirjoittaja kristallilapsi04:ja siitä harmaasta kankaasta löyty viisaari..
Alkuperäinen kirjoittaja tina:Alkuperäinen kirjoittaja kristallilapsi04:ja siitä harmaasta kankaasta löyty viisaari..
siis sillä kaapissa?? vai mistä ja voitko tarkentaa vielä et mistä kohtaa..
Alkuperäinen kirjoittaja mie:teippi menee siihen paperinpalaan, joka tulee kylppärin oikeanpuoleisesta kaapista
kylppärin oikeanpuoleisen kaapin avain tulee vasemmanpuoleisesta kaapista järjettömän klikkailun jälkeen