H "heinola" Vieras 28.04.2011 #3 Ihan tavallinen pikkukaupunki. Lahti on mukavan lähellä ja palvelut tuntuvat karkaavan sinne.
V "vieras" Vieras 28.04.2011 #4 Kaunis pieni kaupunki jossa olen asunut 28-vuotta, palvelut pikkuhiljaa menetetään lahden puolelle, mutta sinne ei onneksi aja kuin 30km Toistaiseksi en täältä pois halua, haluan lapsestani myös heinolalaisen. Ihana kesäkaupunki!
Kaunis pieni kaupunki jossa olen asunut 28-vuotta, palvelut pikkuhiljaa menetetään lahden puolelle, mutta sinne ei onneksi aja kuin 30km Toistaiseksi en täältä pois halua, haluan lapsestani myös heinolalaisen. Ihana kesäkaupunki!
M "muuttaja" Vieras 28.04.2011 #5 kiitos vastauksista eli oliko se niin että lääkäripalvelut siirtyy lahteen? onko siellä mitään yksitystä lääkäriasemaa.
kiitos vastauksista eli oliko se niin että lääkäripalvelut siirtyy lahteen? onko siellä mitään yksitystä lääkäriasemaa.