millainen kännykkäkoru sulla on?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "samsung"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Joo, on. Rikkoutuneesta korusta otettu perhonen, mistä väsätty kännykoru.

Eka kännykoru itelläkin. Ja ties montako vuotta ollu jo mahdollisuus tehdä jos oisin halunnut. Oli pakko tehdä ku hetken oli miehen kans samanlaiset puhelimet. Erotti edes jostain vähän etäämmältäkin. Etenkin kun mä oon hyvä jemmaamaan puhelimeni, unohdan milloin minnekinpäin tätä asuntoa ja parhaimmillaan akku tyhjä :D No onneksi on sit laskut samaa tyyliä, puhelin hukassa = ei voi soitella liikaa.
 
Eikai siinä muuta ideaa oo kuin et se on koriste :D Ja välillä kurja sellanen, liiku ja puhu puhelimes nii kolisee kivasti. Jes.

Joo ei ois tullu laitettua ellei ois ollu pakko erottaa puhelimet toisistaan. Ny on sit laiskottanu enkä jaksa nyppiä irti :P
 
Eiks sellanen koru tarttuisi koko ajan kiinni taskunreunoihin tms. :D Kännykkätarrat on kyllä omia suosikkeja koska ne on niin helppoja käyttää, nää on parhaita http://designskins.fi/
 

Yhteistyössä