Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Orion:Mun serkkupoika on syntyny viikolla 24 tai 25. On jo 3-vuotias, eikä tietääkseni ole muuta häikkää kuin sokeus (silmät "räjähti" sillon pian syntymän jälkeen). Alkuun oli myös vatsan toiminnan kans ongelmia.
Alkuperäinen kirjoittaja vammaset:Alkuperäinen kirjoittaja Orion:Mun serkkupoika on syntyny viikolla 24 tai 25. On jo 3-vuotias, eikä tietääkseni ole muuta häikkää kuin sokeus (silmät "räjähti" sillon pian syntymän jälkeen). Alkuun oli myös vatsan toiminnan kans ongelmia.
Aika iso ongelmahan sokeus on.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:moi,mun kaverini vauva syntyi viikolla 26 jolloin pikkunen oli 680 g..pieni mutta sitäkin pippurisempi terve tyttö tällä hetkellä.Nyt tosin normaalin kokoinen ja ikää 1 4 v!
Alkuperäinen kirjoittaja emppu:rv21 syntynyt Amilia
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1536074