mikä hormonihäiriö..

JääPrinsessa

Aktiivinen jäsen
11.09.2007
1 051
0
36
mulla on oikeen |O ihan raskausoireita mutta en ole raskaana, tein viimeksi kuukausi sitten testin, menkatkin tullut ihan normaalisti just loppu.
Meillä ehkäsynä keskeytetty yhdyntä kyllä että olematon riski edes raskautua, en ymmärrä ku koko ajan väsyttää ja tulee vähän väliä huono olo, oksettaa ja huimaa tätä kestäny jo pitkään, mahaa nippailee vähän väliä niinku olis koko ajan menkat alkamassa ja mielialat vaihtelee :headwall: edellisestä synnytyksestä tli 2 vuotta ja e-pilleritkin lopetin melki vuosi sitten, meidän äiti sano et joku kilpirauhanen tms. osaisko joku kertoa? :/
 
Minulla samat oireet!

Synnytyksestä 8kk. Aina olleet säännölliset kuukautiset, nyt myöhässä kohta kuukauden. Raskaustesti näytti negaa. En käytä pillereitä.
Kuka osaa kertoa enmmän hormonihäiriöistä?
 

Yhteistyössä