H
hjelp
Vieras
ku nyt tulee ens kuussa vuosi raskaaksi yrittämistä (tosin kaksi keskenmenoa viikolla 9) että alkavat tutkimaan vai tutkivatko kun olen kumminkin tullut raskaaksi?? eli mihin otan yhteyden ja kysyn?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja se yks vaan:terveyskeskuksen omalääkärille
Alkuperäinen kirjoittaja ap:kannattaako mun nyt jo sit hakeutua? siis tietääkö kukaan että auttavatko kun kerta olen raskaaksikin pari kertaa tullut?
Alkuperäinen kirjoittaja ap:okei. tää on vaan niin raskasta aikaa. eka herää toivo ja sitten taas...
kuulemma jos kolmas km tulee niin tutkivat..ajattelin vaan että jos sais jo etukäteen tutkittua niin säästäis oloaan,mutta täytyy jutella miehen kanssa.
kiitos asiallisista vastauksista!
Alkuperäinen kirjoittaja ap:kannattaako mun nyt jo sit hakeutua? siis tietääkö kukaan että auttavatko kun kerta olen raskaaksikin pari kertaa tullut?