miesmysteeri

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja active
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
A

active

Vieras
eli siis tapailin kundia joka oli aktiivinen yht.otoissaan ja vaikutti kiinnostuneelta, tapailtiin n. kk. ryssin suhteen, aloin urputtamaan miehen ajankäytöstä jne lapsellista.:(
oli taukoa...kunnes nyt taas on viestiteltty tässä. kuitenkin joskus mies vastaa viiveellä. miehen käytös muuttui ihan erilaiseksi sen jälkeen kun tavallaan lemppasin hänet.

kaikki sanovat että kysy suoraan mitä meinaa...
kun kysyin, väittää olevansa vieläkin kiinnostunut. mut silti ei ehdota tapaamista ja juttu on hyytynyt...
siis kiinnostunut mieshän hakeutuu aina naisen seuraan, eikö?
olen päättänyt olla ottamatta yhteyttä. itseasiassa hävitin numeronkin.

siis miehen sanat vai teot...sanoo olevansa kiinnostunu mutta ei ehdota treffejä.
mies on eronnut alle vuoden sisällä. tekeekö tahallaan tämän?
 
Älä vaan itse ehdota miehelle mitään, oon kuullut juttua että 1950-luvun deittailukulttuuri on taas kuuminta hottia. Nainen ei saa tehdä aloitetta.

Todnäk kummatkin miettivät tahoillaan miksei se toinen tee mitään.
 
Jos kuukauden kuluessa jo urputetaan, niin mitä se on vuoden tai kymmenen kuluttua. Aika monella miehellä on kokemusta tämän tyylisistä suhteista, joten voi olla, että on jo oppinsa saanut. Suhdejuna taisi jo mennä. Jos nyt saat kiinnostumaan hänet uudestaan, niin epäilen, että haluaa vaan seksiä.
 

Similar threads

M
Viestiä
8
Luettu
1K
Aihe vapaa
vierailija
V

Yhteistyössä