Mies on mustasukkainen minusta.

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja aito mmattivalittaja
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
A

aito mmattivalittaja

Vieras
Otin tuon naapurin ison talon yh-isännän facebook kaveriksi ja mies ei siitä jotenkin pitänyt. Hänellä pari vuotta nuorempi poika kuin meillä ja ajattelin että voisivat pojat ystävystyä että pojallani olisi kesäisin leikkikaveri eli siksi otin facebook kaveriksi hänet. Teinkö oikein vain väärin?
 
[QUOTE="hmh";30498405]No väärin teit, kun pahoitit miehesi mielen. Kannattaisi vähän miettiä niitä miehenkin tunteita eikä aina olla niin itsekäs.[/QUOTE]

Onhan miehellänikin vaikka kuinka paljon naisia facebook ystävinä ja minä ajattelin hommata lapsellemme tuosta toisesta pojasta kaverin.
 
[QUOTE="aito ammattivalittaja";30498410]Onhan miehellänikin vaikka kuinka paljon naisia facebook ystävinä ja minä ajattelin hommata lapsellemme tuosta toisesta pojasta kaverin.[/QUOTE]

Mitä sitten? Kai miehesi saa itse päättää ketä kavereikseen ottaa.
 

Yhteistyössä