K
Kyselen
Vieras
Mitäs mieltä olette, ajattelin antaa katsoa, mutta kiinnostaa silti kuulla teidänkin mielipiteitä???
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja LoveDoctor:MIb:it on komediaa.. EI niissä nyt mitään niin järkyttäviä kohtauksia ole...
Alkuperäinen kirjoittaja äitikans:Minä en kyllä meidän pian 7-vuotiaan antaisi katsoa. On siinä aika erikoisia kohtia, jotka voi pelottaa ja jäädä mietityttään.
Kuka hullu antaa lastensa maikkarin lastenohjelmia katsoakaan, kun yleltä tulee paljon parempia ja enemmän lapsille sopivia ja jos ne ei riitä, on kaupat ja kirjastot dvd:eitä pullollaan. Huomattavasti laadukkaampaa ja parempaa viihdettä.Alkuperäinen kirjoittaja Harhaanjohtaja:no on noissa "nykyajan" piirretyissäkin yhtä paljon kaikkee..jos noilla perusteilla kieltäis katsomasta, niin sais aika monet maikkarin lastenohjelmatki hyllyttää..
Alkuperäinen kirjoittaja LoveDoctor:Oletteko muuten huomanneet miten nykyään kaikki lastenohjelmat on tosi vihamielisiä...kasvot on rutussa koko ajan ja hahmot puhuvat lähes huutamalla. lisäksi kaikki on pelkkää taistelua... lasten aamuohjelmien aikana meinaa hermo palaa... itsekin jo puristelee nyrkkejä![]()