M
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Teinien äiti;27068797:Hyviä vinkkejä joihin vielä lisäisin kimpun kukkia pöydällä ja aamulla paistettujen pullien tuoksu leijumaan illmaanOstajalle tulee kodikas tunne - näillä on meidän asunnot myyty nopeasti.
Nauhoita koiran läähätystä cd:lle ja laita levy pyörimään.
Alkuperäinen kirjoittaja Myös myyntiaikeita;27069148:Todella hyviä huomioita ja kokemuksia teillä. Jopa koiranläähätyskämppä psykosuihkuineen saattaisi kiinnostaa jotain ostajaa. Ehkä.
Valokuvat pois -kehoitus oli minulle ihan uusi, mutta järkeenkäypä. Mitenkäs esi-isien muotokuvat, eli yli 100 vuotta vanhat maalaukset ja valokuvat? Jäisi vaan niin autiot seinät nauloinen, jos kaikki ne poistaisin.
Tuo viimeinen kohta on varsinkin niin totta. Unohtuu yllättävän monelta, vaikka keittiö ja kylppäri ovat ehdottomasti ne kriittisimmät.Minusta houkuttelevin kämppä on sellainen, joka on tuuletettu hyvin, ei välttämättä tarvi lisätuoksuja. Googlettamallakin löytyy hyviä vinkkejä...->
Näin vältät virheet asuntonäyttöön valmistautuessa | Aurea