Mamu tai ituhippi ryösti aseella uhaten dösän.

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja monikulttuuria
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Ituhipit ei ryöstele. Ne mussuttaa ituja, hörppii pakurikääpäteetä ja meditoi. Aktivoituessaan ne korkeintaan menevät johonkin mielenosoitukseen heiluttamaan banderolleja, joissa vaaditaan kaikkien autojen romuttamista tai ihmisoikeuksia liito-oraville.
 
[QUOTE="vieras";27888068]Mikael tuntomerkeissä sanota reilusti tekijän olevan suomalain niin sitten älykääpiöiden ei tarvitsi kyhätä jatkuvalla syötöllä näitä mamuketjuja?[/QUOTE]

Se kun on normaalille ihmiselle itsestäänselvä asia. Ainoastaan 12 tuntia vuorokaudessa homofoorumia lukeva voi saada niin sairaan mielikuvan suomesta, että se pitäisi erikseen mainita.
 
[QUOTE="hippi";27888112]Se kun on normaalille ihmiselle itsestäänselvä asia. Ainoastaan 12 tuntia vuorokaudessa homofoorumia lukeva voi saada niin sairaan mielikuvan suomesta, että se pitäisi erikseen mainita.[/QUOTE]

Juuri näin. Maahanmuuttajat eivät tee rikoksia, vain suomalaiset tekevät.
 

Yhteistyössä